Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Stalowe U-kołki do bramek

(3)
U-kołki z galwanizowanej stali do bezpiecznego mocowania wolnostojących bramek piłkarskich. Zaprojektowane, aby pasowały do ram podstawy o maksymalnej średnicy 72mm. Dostępne w grubościach stali 6mm lub 8mm i pakietach po 2, 4 lub 50 sztuk.
 

Często kupowane razem

Stalowe U-kołki do bezpiecznego mocowania bramek

Materiały:

 • Wykonane z wytrzymałego pręta z litej stali
 • Stalowy pręt jest ocynkowany dla dłuższej żywotności

Wymiary:

 • 20cm długości: stal grubości 6mm
 • 25cm długości: stal grubości 8mm

Różne:

 • Dostępne w pakietach zawierających 2, 4 lub 50 U-kołków
 • Pasują na słupek bramki o maksymalnej średnicy 72mm
 • Wymagane są co najmniej 2 kołki na bramki i 4 kołki na klatkę
Stalowe U-kołki do bezpiecznego mocowania wolnostojących bramek i klatek do uderzeń na trawiastych boiskach

U-kołki są przydatnym akcesorium zaprojektowanym w celu zapobiegania wywróceniu się konstrukcji wolnostojących przez zamocowanie ich w ziemi. Śledzie z galwanizowanej stali stanowią niezbędny element wyposażenia klubów piłkarskich, centrów sportowych i użytku domowego, zapewniając łatwą w użyciu szpilkę do podłoża, która jest lekka i solidna.

 • U-kołki z galwanizowanej stali zapobiegające przewróceniu się wolnostojących bramek piłkarskich
 • Dostępne w dwóch grubościach: 6mm (20cm długości) lub 8mm (25cm długości)
 • Dostępne pakiety 2 sztuk, 4 sztuk i 50 sztuk
 • Zaprojektowane, aby pasowały na słupek bramki o maksymalnej średnicy 72mm
 • Szybki i łatwy sposób zabezpieczenia bramki na miejscu

Nasze U-kołki są wykonane ze stali ocynkowanej, aby zapewnić bezpieczne korzystanie z bramki bez obaw o kontuzję. Wielozadaniowe kołki są szybkie i łatwe w użyciu, każdy trzeba umieścić nad ramą podstawy bramki lub siatki, zanim zostanie wbity w ziemię za pomocą młotka. Te profesjonalne metalowe szpilki mogą zmieścić się na dowolnej ramie podstawy o maksymalnej średnicy 72mm.

Aby sprostać różnym potrzebom, nasze uniwersalne stalowe kołki są dostępne w dwóch rozmiarach: 20cm (stal grubości 6mm) lub 25cm (stal grubości 8mm). Posiadamy również w ofercie pakiety o wielkości 2, 4 lub 50 sztuk, dzięki czemu będziesz ich mieć mnóstwo pod ręką.

Mocne stalowe kołki są idealne do zabezpieczania szeregu różnych wolnostojących bramek sportowych na miękkich powierzchniach, w tym bramek piłkarskich, klatek do krykieta, bramek do lacrosse, bramek do futboli gaelickiego/hurlingu, klatek baseballowych i klatek golfowych.

Wymagane są co najmniej 2 kołki na bramki i 4 na klatkę (jedna na każdy róg), jednak w zależności od warunków gruntowych i wielkości bramki, może być potrzebnych ich więcej. Jeśli struktura gleba jest bardzo słaba lub piaszczysta, zalecamy użycie innego mocowania, które oferuje Net World Sports, takiej jak worki z piaskiem lub obciążniki.

Wybierz właściwe mocowanie do powierzchni swojego boiska wykorzystując nasz prosty przewodnik:

Typ uziemieniaPowierzchnia boiskaInstalacjaU-kołkiTrawaUmieść U-kołki na podstawie bramki i wbij w ziemię za pomocą młotka, aż bramka będzie bezpieczna.Worki z piaskiemKryte, twarde korty i sztuczna murawaWypełnij piaskiem i umieść na podstawie.Stalowy obciążnikKryte, twarde korty i sztuczna murawaUżyj dostarczonego łącznika, aby przymocować każdy ciężarek do tylnych rogów słupka bramki.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry