Ekspresowa dostawa

Zamów teraz

Ponad 7000 produktów

w magazynie

WSZYSTKO 10% TANIEJ!

Kod: CYBER10

WSZYSTKO O NAS

W Net World Sports wszystko, co robimy, polega na zapewnianiu naszym klientom wszystkiego, co najlepsze. Jesteśmy mistrzami w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości produktów sportowych. Obejmując ponad 7 000 zakres sportowy, z którego 95% to marka własna, w naszym pojedynczym magazynie o powierzchni 11 148 metrów kwadratowych, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć zamówienia w jak najkrótszym czasie i niepokonanej wartości.

Nasze nieustające zaangażowanie w oferowanie najlepszego możliwego doświadczenia oznacza, że nasza obsługa klienta jest bezkonkurencyjna. Nie zostaniemy pobici.

Na całym świecie, nasze produkty pomagają zdobyć lepsze bramki, uderzać lepiej i posyłać lepsze piłki. Ale tak jak ty, zawsze staramy się pozostać na szczycie naszej gry.

W końcu o to przecież chodzi w sporcie.

GDZIE ZACZĘLIŚMY

Nasze skromne początki miały miejsce nie gdzie indziej, niż na szkolnym placu zabaw naszego dyrektora generalnego Alexa. Po zakupie w Internecie pałki do krykieta za £60, wysłał e-mail do producentów i zapytał, ile kosztuje wyprodukowanie jej. Odpowiedzieli, że £6, więc kupił bezpośrednio 10 i zaczął sprzedawać je znajomym i nauczycielom, przypadkowo naruszając panującą wtedy zasadę o braku sprzedaży powyżej £10.

Kilka lat później, widząc zaczątki potencjalnego biznesu, 17-letni Alex zaczął pracować siedem dni w tygodniu u kupców budowlanych i wkrótce zaoszczędził £13 000. Pragnąc rozpocząć sprzedaż, zrezygnował z tradycyjnej prośby o próbki i wydał wszystko na cały kontener siatek sportowych.

Ryzyko się opłaciło. W tym momencie Alex pracował 24 godziny na dobę, dzięki wsparciu ojca przy pakowaniu. W 2019 r. Net World Sports stało się spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, a reszta, jak mówią, jest historią…

Alex
Where We Are Where We Are

GDZIE JESTEŚMY

Jako wiodący międzynarodowy dostawca sprzętu sportowego, nasza oferta obejmuje praktycznie każdy sport, od piłki nożnej, baseballu, krykieta, tenisa i golfa po netball, lacrosse, łucznictwo i hokej na lodzie. Nasz etos jest prosty; dostarczać niszowe produkty na rynek masowy tak szybko i tak wydajnie, jak to możliwe.

Oferujemy naszą bogatą, 5000 ofertę produktów dla klientów w ponad 100 krajach na całym świecie i każdego roku produkujemy ponad 100 000 naszych bramek piłkarskich FORZA, dzięki czemu zyskujemy tytuł najlepszego dostawcy bramek piłkarskich na świecie.

Rozwinęliśmy się szybko, w stosunkowo krótkim czasie.

DOKĄD ZMIERZAMY

Będziemy nadal pracować tak, jak do tej pory, zjednoczeni naszą nieustępliwością w utrzymaniu wysokich standardów w dostarczanych przez nas produktach i świadczonych przez nas usługach, aby upewnić się, że nasi klienci są zawsze zadowoleni.

Jako, że staramy się utrzymać pozycję najlepszego sprzedawcy sprzętu sportowego na świecie, zakładamy, że nasz wielokrotnie nagradzany wzrost będzie kontynuowany w przyszłości. To śmiała ambicja, ale bycie śmiałym nas podsumowuje.

Według słów naszego założyciela, Alexa:

“Jesteśmy gotowi na epokę nowoczesną i patrzymy w przyszłość, nie przeszłość”

Where We're Going

TO BYŁA DOŚĆ DŁUGA PODRÓŻ

2010

Po raz pierwszy w historii firmy, sprzedaż przekroczyła 1 000 000£.

2013

Narodziły się bramki piłkarskie FORZA, na zawsze zmieniając oblicze futbolu.

2014

Nowe początki... Przenieśliśmy się do naszej obecnej, pięć razy większej od poprzedniej lokalizacji w Obszarze Przemysłowym Wrexam.

2016

Zostaliśmy ukoronowani jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Wielkiej Brytanii, uruchomiliśmy 6 nowych międzynarodowych stron internetowych.

2017

Rok, w którym sprzedaliśmy ponad 100 000 samych bramek piłkarskich FORZA.

2018

Nasze grono powiększyła się do 100 pracowników. Zaopatrzyliśmy światowej sławy klubu piłkarskie, w tym Manchester United i Rangers FC.

2019

Współpracowaliśmy z kilkoma ważnymi klubami, w tym z Canadian Premier League i Tennis Wales. Wprowadziliśmy na rynek innowacyjne produkty, w tym nasze rewolucyjne 360° koła do bramek FORZA Alu110.

2020

Przez cały czas dominowaliśmy na rynku sprzętu sportowego i pomagaliśmy naszym klientom zachować dobrą kondycję i aktywność w domu w niespotykanych dotąd czasach. Nasza gama produktów wzrosła wraz z narodzinami nowych marek, w tym wanien z hydromasażem CosySpa, produktów fitness Metis i luksusowych mebli ogrodowych Harrier.

2021

W tym roku gościliśmy premiera, i ciągle rozbudowywaliśmy dotychczasowy asortyment, a także wprowadziliśmy kolejne nowe marki, w tym kemping FORAGER, wędkarstwo ATLAS i sporty wodne AquaTec. Liczba pracowników wzrosła do 230 i rozpoczęto prace nad naszym nowym biurem/magazynem, którego budowa ma zostać ukończona w 2022 roku.

ZOBACZ SZEROKI ZAKRES PRODUKTÓW I SPORTÓW, KTÓRE DOSTARCZAMY

PRZEGLĄDAJ STRONĘ