Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

VIDEO

NASZA MISJA

W Net World Sports wszystko, co robimy, polega na zapewnianiu naszym klientom wszystkiego, co najlepsze. Jesteśmy mistrzami w projektowaniu i produkcji najwyższej jakości produktów sportowych, fitness, rekreacyjnych oraz do domu i ogrodu. Mieszcząc ponad 10 000 produktów, z których 95% to produkty własnej marki, w naszym nowym magazynie o powierzchni 35 300 metrów kwadratowych, dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć zamówienia w jak najkrótszym czasie.

ONasze produkty można znaleźć w domach, szkołach, uczelniach, klubach i stadionach na całym świecie. Nasi klienci wybierają nas, ponieważ jakość i wartość naszych produktów nie ma sobie równych.

GDZIE ZACZĘLIŚMY

Nasze skromne początki miały miejsce, na szkolnym boisku naszego dyrektora generalnego Alexa. Po zakupie w Internecie kija do krykieta za 60 funtów, skontaktował się bezpośrednio z producentem i zapytał, ile kosztuje jego wyprodukowanie. Otrzymał odpowiedź, że 6 funtów, więc kupił bezpośrednio 10 i zaczął sprzedawać je znajomym i nauczycielom z zyskiem.

Kilka lat później, widząc zaczątki potencjalnego biznesu, 17-letni Alex zaczął pracować siedem dni w tygodniu u kupca budowlanego i w ciągu 2 lat zaoszczędził 13 000 funtów. Pragnąc rozpocząć sprzedaż, wydał swoje oszczędności na cały kontener siatek sportowych.

Ryzyko się opłaciło, a Alex, który przez kilka lat pracował 24 godziny na dobę z pomocą ojca, osiągnął swój pierwszy finansowy kamień milowy. Net World Sports został oficjalnie założony wkrótce potem w 2009 roku, a reszta, jak mówią, jest historią…

Net World Sports office and warehouseNet World Sports office and warehouse

GDZIE JESTEŚMY

Obecnie jesteśmy wiodącym dostawcą sprzętu sportowego, którego asortyment obejmuje ponad 28 sportów, od piłki nożnej, baseballu, krykieta, tenisa i golfa po siatkówkę, lacrosse, piłkę ręczną i rugby.

W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o produkty fitness, rekreacyjne oraz produkty do domu i ogrodu, które zostały dodane do naszego repertuaru produktów. Oferujemy ponad 10 000 produktów klientom w ponad 180 krajach na całym świecie. Nasz etos jest prosty: dostarczać niszowe produkty na rynek masowy tak szybko i tak wydajnie, jak to możliwe.

Nasz sukces zaowocował budową nowej siedziby, w której znajduje się biuro i magazyn. Ten najnowocześniejszy obiekt o wartości 25 milionów funtów i powierzchni 38 100 metrów kwadratowych lepiej zaspokoi nasz szybki rozwój i ambicje, jednocześnie utrzymując nasze obecne wartości i wysoki poziom obsługi klienta.

DOKĄD ZMIERZAMY

Będziemy nadal pracować tak, jak do tej pory, zjednoczeni wytrwałością w utrzymywaniu wysokich standardów dostarczanych przez nas produktów i świadczonych przez nas usług, aby zapewnić naszym klientom satysfakcję.

Jako, że staramy się utrzymać pozycję najlepszego sprzedawcy sprzętu sportowego na świecie, zakładamy, że nasz wielokrotnie nagradzany wzrost będzie kontynuowany w przyszłości. To śmiała ambicja, ale bycie śmiałym nas podsumowuje.

Według słów naszego założyciela, Alexa:

“Dopasowujemy się do ery nowoczesności i patrzymy w przyszłość, a nie wstecz.”

Net World Sports All Staff PhotoNet World Sports All Staff Photo
Net World Sports office and warehouseNet World Sports office and warehouse

WHERE'S NEXT

Net World Sports recently conquered another milestone, building a brand-new office and warehouse space. The massive 411,000sq ft site will sustain the future growth of the business and bring opportunities to existing areas such as faster dispatch, new product ranges and existing product development.

With more space than ever before we're now able to offer pallet storage and fulfilment services with Net World 3PL. Whether you're a small business with a growing online presence or a large enterprise with a complex supply chain, we can help you with your fulfilment and pallet storage needs.

And it doesn't stop there, with unprecedented growth on the horizon... watch this space.

TO BYŁA DOŚĆ DŁUGA PODRÓŻ

2010

Po raz pierwszy w historii firmy, sprzedaż przekroczyła 1 000 000 funtów.

2013

Narodziły się bramki piłkarskie FORZA, na zawsze zmieniając oblicze futbolu.

2014

Nowe początki... Przenieśliśmy się do nowej, pięć razy większej od poprzedniej lokalizacji w obszarze przemysłowym wrexam.

2016

Zostaliśmy ukoronowani jako jedna z najszybciej rozwijających się firm w Wielkiej Brytanii, uruchomiliśmy 6 nowych międzynarodowych stron internetowych.

2017

Rok, w którym sprzedaliśmy ponad 100 000 samych bramek piłkarskich FORZA.

2018

Nasze grono powiększyła się do 100 pracowników. Zaopatrzyliśmy światowej sławy klubu piłkarskie, w tym Manchester United i Rangers FC.

2019

Współpracowaliśmy z kilkoma ważnymi klubami i wprowadziliśmy na rynek innowacyjne produkty, w tym rewolucyjne 360° koła do bramek FORZA Alu110.

2020

W bezprecedensowym czasie dostarczyliśmy produkty dla naszych klientów, jednocześnie wprowadzając na rynek nasze marki CosySpa, METIS i Harrier.

2021

W tym roku gościliśmy premiera, dodaliśmy nowe produkty/marki, a liczba pracowników osiągnęła 230. Rozpoczęły się również prace nad naszą nową siedzibą. 

2022

We shipped 600,000 parcels to 100+ countries - a busy year! Building work progressed & we moved into our new 411,000sq ft HQ in December.

ZOBACZ SZEROKI ZAKRES PRODUKTÓW I SPORTÓW, KTÓRE DOSTARCZAMY

Powrót do góry