Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Skontaktuj się z nami

Od poniedziałku do piątku 10:00-13:00

W języku angielskim pod numerem telefonu: 01691 683807 Poniedziałek - piątek 8:00 - 21:00 | Sobota 9:00 - 17:00 | Niedziela nieczynne | Godziny urzędowania mogą się różnić w dni ustawowo wolne od pracy.

Odwiedź naszą stronę pomocy, aby zapoznać się z najczęściej zadawanymi pytaniami dotyczącymi zamówień, dostaw i zwrotów.

Ewentualnie skorzystaj z poniższego formularza, aby skontaktować się z naszym zespołem. W razie potrzeby podaj wszystkie szczegóły zamówienia, odpowiednie informacje i zdjęcia, abyśmy mogli odpowiedzieć na twoje zapytanie tak szybko, jak to możliwe.

ZADZWOŃ DO NAS:
+48 221 045 483
CZAT NA ŻYWO:
Kliknij tutaj a odpowiemy natychmiast (po angielsku)
NAPISZ DO NAS:
  • Net World Sports
  • Bryn Lane
  • Wrexham Industrial Estate
  • Wrexham, United Kingdom
  • LL13 9UT
NUMER FIRMY:
06899671
NIP FIRMY:
946544201

5 NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANYCH PYTAŃ

Czy mogę zwrócić przedmiot?

Oczywiście, że możesz. O ile nie minęło 14 dni od zakupu, jeśli nie jesteś w 100% zadowolony ze swojego zamówienia, skontaktuj się z nami tak szybko, jak to możliwe, abyśmy mogli spróbować rozwiązać problem – w wielu przypadkach znajdziemy rozwiązanie, dzięki któremu nie będziesz nawet musiał zwracać produktów.

Uwaga: nie przyjmujemy zwrotów ani nie zwracamy kosztów produktów niestandardowych lub wykonanych na zamówienie, w tym siatek o niestandardowych rozmiarach.

Czy zapewniacie bezpłatną wysyłkę, czy też zostanie naliczona opłata?

Utrzymujemy ceny naszych produktów na możliwie najniższym poziomie, niestety oznacza to, że nie możemy zaoferować darmowej dostawy. Chociaż dzięki szerokiej gamie kurierów, z których korzystamy, jesteśmy w stanie zapewnić wybór opcji dostawy o niezwykle konkurencyjnych stawkach. Opłaty za dostawę są oparte na wadze kupowanych produktów, więc będą się różnić w zależności od produktu. Pełen zakres opcji i kosztów dostawy jest wyraźnie widoczny w koszyku przed dokonaniem płatności, więc nie będzie żadnych przykrych niespodzianek po potwierdzeniu zamówienia.

Jak utworzyć konto?

Po pierwsze witamy w Net World Sports! Istnieją dwa sposoby na utworzenie konta.

  • Jeśli złożyłeś zamówienie, konto zostanie utworzone automatycznie,
  • alternatywnie, zarejestruj się teraz.
Posiadanie konta NWS ma wiele zalet, w tym szybszą płatność, opcję ponownego zamówienia i łatwy sposób zarządzania informacjami.

Czy mogę śledzić moje zamówienie?

Gdy twoje zamówienie zostanie wysłane z naszego magazynu, otrzymasz e-mail z aktualizacją zawierającą pełne szczegóły, dzięki czemu możesz sprawdzić postępy na stronie danego kuriera. Możesz to również zrobić logując się na swoje konto. Uwaga - Royal Mail obecnie nie jest usługą śledzoną. Jeśli masz jakiekolwiek problemy ze śledzeniem zamówienia lub chcesz przekazać instrukcje dotyczące dostawy, skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, a my dołożymy wszelkich starań, aby ci pomóc. Ewentualnie skontaktuj się bezpośrednio z firmą kurierską.

Jak mogę się upewnić, że moje zamówienie zostało złożone?

Po zakończeniu procesu płatności automatycznie otrzymasz e-mail z potwierdzeniem zawierającym wszystkie kluczowe szczegóły dotyczące twojego zakupu, w tym unikalny numer zamówienia, który należy mieć pod ręką na wypadek konieczności skontaktowania się z nami w jakiejkolwiek sprawie. Pamiętaj, że w tej wiadomości e-mail nie otrzymasz żadnych informacji o śledzeniu zamówienia — otrzymasz oddzielną wiadomość, gdy produkty zostaną wysłane z naszego magazynu.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry