METODY PŁATNOŚCI

 

Za zamówienie możesz zapłacić za pomocą różnych metod płatności.

Dowiedz się więcej o różnych dostępnych opcjach poniżej. Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat określonej metody płatności lub jakiejkolwiek, której nie wymieniliśmy poniżej, skontaktuj się z nami tutaj 

Jakie metody płatności są dostępne?
  • Visa
  • Mastercard
  • Paypal
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • Zlecenie zakupu
  • Promocyjny kod rabatowy
Apple Pay
Usługa Apple Pay jest prosta i umożliwia bezpieczne zakupy na urządzeniu Apple. Jest to tak proste, jak korzystanie z fizycznej karty, a także bezpieczniejsze. Pozwala również uniknąć przechodzenia przez pełny proces płatności, co zapewnia bardziej wydajne zakupy u nas! Gdy dokonujesz zakupu, Apple Pay nie przechowuje informacji transakcyjnych, które można powiązać z tobą, wykorzystuje unikalne zaszyfrowane informacje transakcyjne. Oznacza to, że numer twojej karty nigdy nie jest przechowywany na twoim urządzeniu ani na serwerach Apple. Po dokonaniu płatności Apple nigdy nie udostępnia numerów kart. Nie ustalamy limitu zakupów Apple Pay. Rozumiemy, że niektóre zakupy przekraczają 100 zł i chcemy, aby zakupy u nas były tak proste, jak to tylko możliwe.
Google Pay
Google Pay jest prosty i umożliwia bezpieczne zakupy na urządzeniu z Androidem. Jest to tak łatwe, jak korzystanie z fizycznej karty, a także bezpieczniejsze. Pozwala również uniknąć przechodzenia przez pełny proces płatności, co zapewnia bardziej wydajne zakupy u nas! Gdy dokonujesz zakupu, Google Pay nie wysyła numeru twojej karty kredytowej ani debetowej. Zamiast tego wirtualny numer konta jest używany do reprezentowania informacji o koncie – aby upewnić się, że dane karty są bezpieczne. Żadne dane osobowe ani dane karty nie są przechowywane na twoim urządzeniu. Nie ustalamy limitu zakupów w Google Pay. Rozumiemy, że niektóre zakupy przekraczają 100 zł i chcemy, aby zakupy u nas były tak proste, jak to tylko możliwe.
PayPal
Tak, akceptujemy PayPal dla wszystkich zamówień online. Obejmuje to zamówienia międzynarodowe, jeśli robisz zakupy na brytyjskiej stronie lub w jednej z naszych międzynarodowych stron internetowych.
Zlecenie zakupu

Jeśli jesteś władzą lokalną, szkołą, szkołą wyższą lub uniwersytetem, będziemy mogli przyjąć od ciebie zlecenie zakupu. Postępujemy zgodnie z prostym procesem, aby umożliwić szybkie przyjmowanie zamówień i umożliwić otrzymanie ich tak szybko, jak to możliwe. Kliknij tutaj, aby przejść na stronę zlecenia zakupu, która zawiera wszystkie informacje.

Bezpieczeństwo płatności
Nie musisz się martwić! Wszystkie płatności i transakcje na stronie Net World Sports są całkowicie bezpieczne.