Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Słupki do siatkówki – z systemem wtykowym

Słupki do siatkówki z systemem wtykowym są idealnymi do każdej hali sportowej, która jest często używana do gry. Istnieje możliwość dodania siatki dla pełnego zestawu!
 

Często kupowane razem

Słupki do siatkówki z systemem wtykowym – niezbędny sprzęt do siatkówki!

  • Super mocne stalowe słupki!

    Słupki są zaprojektowane tak, aby wytrzymać najmocniejsze uderzenia piłek i próbę czasu. Malowane proszkowo na chłodne niebieskie wykończenie, na pewno wyróżnią twój kort.

  • Licencjonowane do gry w siatkówkę

    Zarówno słupki, jak i siatki są zgodne z odpowiednimi przepisami federacji, dzięki czemu nadają się do użytku w meczach konkursowych.

  • Pokrywy gniazd zapewniają ochronę

    Kluczem do zwiększenia żywotności słupków jest konsekwentna konserwacja. Chroń swoje gniazda słupkowe, gdy nie są używane dzięki dołączonym nasadkom/pokrywom.

Rozmiar

Stalowe słupki o średnicy 50mm

Wysokość

2.4m

Waga

45kg

Kolor

Lakierowane proszkowo na niebiesko

Standard

Zgodny z BSEN: 1509

Wysokiej jakości słupki z systemem wtykowym z opcjonalnymi siatkami

Słupki z systemem wtykowym są idealne dla centrów sportowych lub klubów, które mogą sobie pozwolić na instalację. Uzupełnij system do gry w siatkówkę wewnątrz lub na zewnątrz dzięki tym fantastycznym słupkom.

Wszechstronne i wygodne słupki można łatwo wyjąć z gniazd ziemnych, żeby zwolnić miejsce. Ich łatwe przechowywanie czyni je wysokiej jakości opcją dla wielu obiektów sportowych.

Pokrywy do gniazd są zawarte w pakiecie, aby chronić je przed zatkaniem lub wewnętrznym uszkodzeniem, gdy słupki są zdjęte i nieużywane.

Kiedy wybierasz odpowiednie słupki, które odpowiadają twoim potrzebom, ważne jest, aby były one najwyższej jakości. Zgodne z przepisami FIVB, wyjątkowe słupki do siatkówki pomogą ci trenować i grać, jak zawodowcy.

Dlaczego nie uzupełnić pakietu, dodając do swoich słupków najwyższej jakości siatkę do siatkówki w rozwijanym menu powyżej? Wszystko, czego potrzebujesz to grupa przyjaciół i twoje najlepsze zbicia, aby rozpocząć grę wypełnioną akcją!

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry