Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Siatka do siatkówki plażowej (Sznurkowa linka) VERMONT

(1)
8.5m x 0.9m siatka do siatkówki plażowej zabezpieczona promieniowaniem UV z 10cm kwadratowym oczkiem. 4mm pleciony sznurek główny, 2mm plecione sznurki do wiązania i oczka do sznurowania ze stali nierdzewnej. Siatka do gier regulowanych przez FIVB. Tylko siatka – słupki sprzedawane osobno.
 

Często kupowane razem

8.5m x 0.9m profesjonalna siatka do siatkówki plażowej – udoskonal swoje zbicie

 • Zbudowana dla stabilności

  2mm pleciony sznurek do wiązania i 4mm pleciony sznurek główny utrzymują siatkę napiętą, co oznacza, że nie ma niebezpieczeństwa powalenia siatki.

 • Gwarancja odporności na warunki atmosferyczne

  Dzięki 2.5mm skręconemu sznurkowi wykonanemu z twardego polietylenu, który standardowo został poddany działaniu promieniowania UV, nasze siatki nie ulegają degradacji pod wpływem promieni słonecznych.

 • Gotowa do turniejów

  Siatka spełnia standardy FIVB w szerokości 8.5m i wysokości 0.9m z żółtą opaską 8cm, co pozwala na regulaminowe gry.

Wymiary

 • 8.53m szerokości x 0.9m wysokości
 • 10cm kwadratowe oczko siatki

Materiał

 • 8cm żółta taśma górna z poliestru Oxford 420D
 • Siatka wykonana z 2.5mm skręconego sznurka z wiązanym oczkiem
 • Górny przewód: 4mm pleciony sznurek
 • Sznurek do wiązania: 2mm pleciony sznurek

Różne

 • Kolor siatki: czarny
 • Waga: 2.5kg
 • 1 rok gwarancji
Siatka do siatkówki plażowej – Doskonała zarówno do oficjalnych turniejów, jak i rodzinnej zabawy

Niezależnie od tego, czy twoją sceną jest lokalna plaża, czy jest to turniej regulowany przez FIVB, nasza siatka bez problemu może przejść od zwykłej gry do finału turnieju. Nie zwiesza się pod ciężarem dzięki mocnemu 4mm plecionemu sznurkowi głównemu, co zapobiega obluzowaniu się siatki podczas gry.

 • Zgodna z oficjalnymi przepisami FIVB, może być używana podczas zawodów lub treningów
 • 4mm sznurek główny utrzymuje siatkę naprężoną przez cały czas
 • 2mm plecione sznurki do wiązania umożliwiają przymocowanie do wolnostojących i słupków z systemem wtykowym
 • 10cm kwadratowe oczka wykonane z 2.5mm skręconego sznurka odpornego na promieniowanie UV i gnicie
 • Taśma z żółtej poliestrowej tkaniny Oxford 420D o szerokości 8cm spełnia wymogi FIVB dotyczące rozmiaru paska

Od doświadczonego atakującego do początkującego środkowego – ta siatka została zaprojektowana z myślą o każdym poziomie umiejętności. Z wymiarami 8.5m x 0.9m spełnia przepisy FIVB dotyczące wielkości siatki. 10cm kwadratowe wiązane oczko i żółta taśma sprawiają, że idealnie nadaje się do użytku w czasie wolnym, a także do przygotowania do rywalizacji w turnieju FIVB.

Trwałość jest standardem, dzięki czarnej siatce poddanej obróbce UV. Można jej używać na zewnątrz, nie martwiąc się o szkodliwe skutki pozostawienia siatki przez cały dzień w bezpośrednim świetle słonecznym. Ponadto pas jest wykonany z poliestrowej tkaniny Oxford 420D, która utrzymuje siatkę napiętą. Dzięki temu siatka do siatkówki plażowej nie tylko przetrwa na słońcu każdego dnia, ale dzięki wytrzymałym wiązanym oczkom również nieodzowną plażową mżawkę.

Oczka do sznurowania ze stali nierdzewnej i 2mm plecione sznurki do wiązania zabezpieczają siatkę na miejscu bez obawy, że poluzują się one podczas zaciętej gry lub rozwieją przy najsilniejszym wietrze. Sznurki umożliwiają przymocowanie tej siatki do wolnostojących i słupków z systemem wtykowym, przy jednoczesnym zachowaniu wytycznych FIVB.

Wysokiej jakości 2.5mm skręcony sznurek i poliestrowa taśma Oxford 420D również pozwalają na wytrzymanie nawet najmocniejszych piłek. Dodatkowo, ważąca zaledwie 2.5kg siatka do siatkówki jest lekka i łatwa do przechowywania, gdy nie jest używana - dzięki czemu te siatki są optymalną inwestycją zarówno do użytku profesjonalnego, jak i rekreacyjnego.

Jeśli chcesz również kupić sprzęt do siatkówki, Net World Sports dostarcza asortyment wolnostojących i z systemem wtykowym słupków do siatkówki halowej i zewnętrznej. Oferujemy szybką dostawę, a także bezzwłoczną wysyłkę na cały świat. Przekształć swój lokalny zespół z nowicjuszy w zawodników turniejowych siatkówki plażowej dzięki naszym siatkom do treningów i zawodów.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry