Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Treningowa piłka siatkowa FORZA – Rozmiar 5

(3)
Lekka treningowa piłka siatkowa w rozmiarze 5, idealna do ćwiczeń i do stosowania w szkołach. Piłka jest miękka w dotyku, co zapewnia trening zbijania i blokowania.
 

Często kupowane razem

Professional Quality Training Volleyball To Improve Your Skills

 • FIVB Przepisowa piłka treningowa

  Oficjalne standardy!

  Piłka do siatkówki w rozmiarze 5 spełnia przepisy FIVB, co pozwala na trening w standardzie profesjonalnym.

 • Piłka treningowa dla zespołów i do rekreacyjnego użytku

  Dopracuj swoją technikę

  Wysokiej jakości plażowa piłka siatkowa jest doskonałym dodatkiem do twojego ekwipunku. Została zaprojektowana tak, aby pomóc ci udoskonalić twój skok i blokowanie.

 • Plażowa piłka siatkówkowa z syntetycznej skóry

  18 paneli syntetycznej skóry

  Nasza 18-panelowa piłka treningowa jest produkowana ze skóry syntetycznej, która pomaga utrzymać kulisty kształt w miarę upływu czasu.

Materiał:

 • Syntetyczna skóra
 • Lateksowy pęcherz

Waga: 

 • 210g

Rozmiar:

 • Oficjalna norma FIVB, rozmiar 5, piłka treningowa do siatkówki
Piłka treningowa FORZA w rozmiarze 5 jest idealna do sesji praktycznych w szkole i klubie!

Ćwicz jak zawodowcy z piłką treningową FORZA w rozmiarze 5, wyprodukowaną zgodnie z oficjalnymi przepisami FIVB dotyczącymi rozmiaru i wagi. Za pomocą tej miękkiej i lekkiej piłki, atakujący będą w stanie wykonać kilka najwyższej klasy zbić i strzałów liniowych. Nie daj się wpuścić w maliny, wybierając gorszą piłkę treningową - weź piłkę treningową FORZA na boisko i odbierz nagrody.Wielcy piłkarze wszech czasów, tacy jak Karch Kiraly i Randy Stoklos, spędzali wiele godzin na boisku treningowym doskonaląc swoje umiejętności. Piłka do siatkówki FORZA w rozmiarze 5 jest idealną piłką treningową dla tych, którzy chcą naśladować te gwiazdy i poświęcić wymagany czas i wysiłek na boisku. Idealna piłka do treningu zarówno dla początkujących, jak i tych bardziej przyzwyczajonych do kortu. Doskonała piłka, która pomoże Ci opanować najtrudniejsze strzały.Konstrukcja ze skóry syntetycznej, została zaprojektowana z myślą o maksymalnej trwałości, aby wytrzymać nieskończoną liczbę ćwiczeń, pozostając jednocześnie delikatnym w dotyku dla graczy. Ta piłka treningowa sprawi, że twoje kluczowe sesje nie będą strzałami w ciemno. Wykorzystanie tej fantastycznej piłki podczas ćwiczeń pomoże rozwinąć umiejętności twoich zawodników.

Specjalnie wykonana lekka 18-panelowa obudowa pomaga zachować kształt piłki, zapewniając dłuższą żywotność, dzięki czemu jest popularną piłką treningową dla szkół i obiektów do siatkówki.Idealna do wszystkich aspektów treningu siatkówki, od zbijania po blokowanie. Ta miękka i wytrzymała piłka będzie ci towarzyszyć przez cały czas zmierzania w kierunku siatkówkowej świetności.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry