Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania
harrier brand banner

DOM I OGRÓD HARRIER®

Znajdź idealny sposób na relaks i rozrywkę na świeżym powietrzu dzięki Harrier. Posiadamy wybór mebli ogrodowych, gier i produktów ogrodowych dostępnych z szybką dostawą.

RODZINNA ZABAWA

Gry, które zapewnią rozrywkę całej rodzinie

JEDZENIE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Ulepsz swoje spotkania towarzyskie i rodzinne

WYPOSAŻENIE OGRODOWE HARRIER®

Harrier® przedstawia niezrównaną gamę luksusowych mebli ogrodowych zaprojektowanych, aby przekształcić każdy obszar w relaksującą przestrzeń. Długie wieczory w dobrym towarzystwie zasługują na wygodę i styl, czyli dwa atrybuty naszych mebli ogrodowych Harrier®. Łączymy najwyższej jakości materiały, w tym malowane proszkowo aluminium i odporny na warunki pogodowe rattan, aby stworzyć produkty, na które zasługuje Twój dom.


Wierzymy, że Harrier® oznacza coś więcej niż tylko funkcjonalność i modę, chcemy, aby Twoje wrażenia z życia na świeżym powietrzu były wyjątkowe. Dostępna w różnych rozmiarach i kolorach, nasza różnorodna oferta oferuje wybór stylów pasujących do wybranej estetyki ogrodu. Każdy z naszych produktów został opracowany tak, aby się uzupełniał, zachęcamy do mieszania i dopasowywania produktów z gamy Harrier®.

OGRZEWANIE OGRODOWE

Utrzymuj ciepło w chłodne letnie wieczory

OGRODNICTWO

Spraw, aby twój ogród był nieskazitelny tego lata

Powrót do góry