Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania
harrier brand banner

DOM I OGRÓD HARRIER®

Znajdź idealny sposób na relaks i rozrywkę na świeżym powietrzu dzięki Harrier. Posiadamy wybór mebli ogrodowych, gier i produktów ogrodowych dostępnych z szybką dostawą.

RODZINNA ZABAWA

Gry, które zapewnią rozrywkę całej rodzinie

JEDZENIE NA ŚWIEŻYM POWIETRZU

Ulepsz swoje spotkania towarzyskie i rodzinne

WYPOSAŻENIE OGRODOWE HARRIER®

Harrier® przedstawia niezrównaną gamę luksusowych mebli ogrodowych zaprojektowanych, aby przekształcić każdy obszar w relaksującą przestrzeń. Długie wieczory w dobrym towarzystwie zasługują na wygodę i styl, czyli dwa atrybuty naszych mebli ogrodowych Harrier®. Łączymy najwyższej jakości materiały, w tym malowane proszkowo aluminium i odporny na warunki pogodowe rattan, aby stworzyć produkty, na które zasługuje Twój dom.


Wierzymy, że Harrier® oznacza coś więcej niż tylko funkcjonalność i modę, chcemy, aby Twoje wrażenia z życia na świeżym powietrzu były wyjątkowe. Dostępna w różnych rozmiarach i kolorach, nasza różnorodna oferta oferuje wybór stylów pasujących do wybranej estetyki ogrodu. Każdy z naszych produktów został opracowany tak, aby się uzupełniał, zachęcamy do mieszania i dopasowywania produktów z gamy Harrier®.

OGRZEWANIE OGRODOWE

Utrzymuj ciepło w chłodne letnie wieczory

OGRODNICTWO

Spraw, aby twój ogród był nieskazitelny tego lata

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry