Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Wytrzymała 28mm siatka przeciw ptakom (szpaki)

Specjalnie zaprojektowana dla szpaków, wytrzymała siatka o 28mm oczkach jest idealna do ochrony upraw, terenów przemysłowych, dachów centrów miast lub ogrodów.
 

Często kupowane razem

Rozmiar

  • Dostępne wysokości siatki: 4.6m, 6.1m, 7.6m i 15.2m
  • Grubość sznurka: 1mm
  • Rozmiar oczek: 28mm

Materiał

  • Polietylen o wysokiej gęstości z progiem wytrzymałości 15kg
  • Stabilizowana na promieniowanie UV, aby wytrzymać bezpośrednie działanie promieni słonecznych o dowolnej intensywności
  • W 100% wodoodporna
  • Nierozciągliwa i wysoce odporna na działanie substancji chemicznych

Różne

  • Kolor: czarny
  • Zaprojektowana specjalnie w celu zapobiegania inwazji szpaków
Niezwykle wytrzymała siatka przeciw ptakom o 28mm oczkach – przywróć kontrolę

Ta wysoce wyspecjalizowana siatka przeciw ptakom jest najlepszym środkiem odstraszającym ptaki, który pomaga odzyskać kontrolę. Niezależnie od tego, czy chcesz chronić swoje rośliny, czy powstrzymać te podstępne szpaki przed inwazją na twój budynek, ta siatka z gęstego polietylenu jest rozwiązaniem.

Siatkę stosuje się na wielu budynkach i konstrukcjach, aby zapobiec zamieszkaniu małych ptaków. Wynika to z tego, że jest zarówno bardzo skuteczna, jak i ma piękny wygląd, co oznacza, że łatwo wtopi się w środowisko wiejskie i miejskie bez niszczenia estetyki konstrukcji lub działki.

Ta czarna siatka, poddana działaniu UV i w 100% odporna na warunki atmosferyczne, wytrzyma próbę czasu przy każdej pogodzie i natężeniu światła słonecznego.

Została zaprojektowana specjalnie w celu powstrzymania szpaków, jednak powstrzyma także ptaki o większych rozmiarach. Szpaki są inteligentnymi ptakami i potrafią przedostać się na poddasze przez małe szczeliny, więc skorzystaj z tej doskonałej siatki zapobiegawczej i upewnij się, że nigdy nie będziesz musiał dzwonić po zwalczanie szkodników po założeniu przez nich obozu na poddaszu!

Jeśli masz już dość bezpańskich piłek rujnujących rośliny lub kwiaty, ta siatka ogrodowa przyniesie koniec panowania terroru dzieci nad tulipanami.

Uwaga: obowiązuje minimalna wartość zamówienia.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry