Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Torba na płaskie znaczniki pola FORZA

Zapasowa torba do znaczników FORZA w kolorze czarnym. Dostępna w 2 rozmiarach – na 20 dysków i 50 dysków. Do łatwego transportu i przechowywania płaskich dysków trenerskich.
 

Często kupowane razem

Rozmiar

  • Wybierz jedną z dwóch pojemności: 20 lub 50 dysków

Cechy

  • Torba ze sznurkiem i plastikowym napinaczem
  • Znakowanie FORZA dla zapewnienia stylu i jakości

Różne

  • Kolor: czarny
Zapasowa torba na niezbędne płaskie znaczniki pola FORZA

Płaskie znaczniki FORZA to niezbędny element każdego trenera sportowego, a ta zapasowa torba transportowa zapewni, że nie będziesz musiał wymieniać brakujących dysków. Dzięki tej eleganckiej czarnej torbie będziesz mógł z łatwością transportować i przechowywać swój sprzęt, nie martwiąc się o jego utratę.

Dostępne w pojemnościach 20 oraz 50 dysków, odpowiednie dla twojego klubu, bez względu na to, czy jest duży, czy mały. Chociaż w znacznej mierze zostały zaprojektowane tak, aby umożliwić nieprzerwaną grę trenerom pracującym nad pozycjonowaniem, znaczniki FORZA mogą być używane do wielu aktywności w każdym sporcie, co oznacza, że czasami potrzebujesz torby o pojemności większej niż 20 krążków.

Net World Sports oferuje całą gamę sprzętu treningowego, który rozwinie twoje sesje treningowe. Od płaskich znaczników pola, po słupki do ćwiczenia zwinności i drabinki prędkościowe - z superszybką dostawą i rewelacyjnymi cenami - zapewniamy ci wszystko.

Powrót do góry