Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Torba na piłki sportowe

(2)
Torba ułatwiająca transport piłek na sesje treningowe i schludnie je przechowująca, kiedy nie są używane. Mieści do 10 piłek, idealna dla wszystkich zespołów sportowych.
 

Często kupowane razem

DURABLE MULTI-BALL FORZA CARRY BAG – SNAG & TEAR RESISTANT

 • SNAG & TEAR PREVENTED

  Thanks to the mesh design, our FORZA Carry Bags are snag & tear prevented for longer lasting sports equipment. Mesh bag easily allows you transport multiple balls with ease to the training area.

 • VARIOUS SPORTS BALL STORAGE

  Various types of sports balls can be combined with the bag including basketballs, footballs, rugby balls & netballs for maximum use. Up to 12x sports balls can be stored.

 • QUICK TRAINING SET-UP

  The mesh bag features an opening/closing drawstring mechanism for a swift start to training. Mesh material allows damp or wet balls to be dried with ease before the next session.

Prosty transport i przechowywanie piłek sportowych dzięki wielozadaniowej torbie

Łatwo i bezpiecznie transportuj swoje piłki z tą torbą. Przestronna torba jest odpowiednia do szerokiej gamy sportowych piłek i może pomieścić do 12 piłek do piłki nożnej w rozmiarze 5 lub 10 piłek do rugby w rozmiarze 5. Wykonana z przezroczystej siatki, która pozwala zobaczyć ilość piłek w torbie, jest idealnym narzędziem dla trenerów i szkół. Zamknięcie na ściągacz daje szybki i łatwy dostęp do torby, a także bezpieczny transport i przechowywanie.

 • Wykonana z prześwitującego wiązanego materiału siatkowego
 • Wygodnie mieści do 12 piłek do piłki w rozmiarze 5 lub 10 piłek do rugby w rozmiarze 5
 • Posiada zamknięcie na ściągacz, który zapewnia bezpieczeństwo każdej piłki
 • Zawiera panele z siatki, które pozwalają zobaczyć ilość piłek w torbie
 • Dostarczana w czarnym kolorze z logo Net World Sports

Wysokiej jakości siatkowy materiał jest odporny na rozdarcie i zaciąganie i skutecznie ochroni twoje piłki. Idealny element wyposażenia, pomagający utrzymać piłki uporządkowane. Wielozadaniowa torba może być wykorzystana do różnych rzeczy, od piłek do rugby u koszykówki do piłek do netbalu i futbolu, bez naciągania materiału.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry