Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Torba na manekiny

Solidna torba na manekiny wykonana z wysokiej jakości płótna. Pomieści 3 manekiny dla dorosłych i posiada system zapięcia na rzep oraz plastikową podstawę, która chroni torbę przed uszkodzeniem.
 

Często kupowane razem

  • Pomieści do 3 manekinów młodzieżowych. Odpowiednia również do manekinów dla juniorów
  • Zapięcie na rzep dla dodatkowej trwałości i bezpieczeństwa
  • Wytrzymały plastikowy koniec, aby kolce nie przebijały materiału
  • Pas ułatwiający transport
Torba transportowa, która pomoże ci szybko i łatwo transportować manekiny FORZA

Torba na manekiny stworzona specjalnie w celu zapewnienia łatwego transportu manekinów treningowych. Zaprojektowana z wieloma funkcjami, które gwarantują, że manekiny będą bezpieczne podczas podróży. Dzięki dodatkowym paskom do przenoszenia, niezawodnemu systemowi zapinania na rzepy i gęstej plastikowej podstawie, zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wygodnie zabrać manekiny na i z treningu.

  • Pomieści do trzech manekinów dla dorosłych lub równoważną ilość manekinów dla juniorów
  • Wykonana z wytrzymałego materiału płóciennego, który gwarantuje, że przetrwa lata
  • Zaprojektowana z solidną plastikową podstawą, która chroni torbę przed twardymi kolcami manekinów
  • System zapinania na rzep, który zapewnia bezpieczeństwo

Ponieważ manekiny treningowe są niezbędnym elementem wyposażenia, torba została wykonana z wytrzymałego płótna, które jest jednocześnie odporne na warunki atmosferyczne i lekkie. Wodoodporna strona zewnętrzna chroni twój sprzęt przed uszkodzeniami spowodowanymi pogodą, a lekka kompozycja oznacza, że po użyciu będziesz mógł w kompaktowy sposób przechowywać torbę. Zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie, przyjazna dla użytkownika torba jest wyposażona w rzep, który zapewnia, że manekiny pozostaną stabilne podczas transportu.

Wysokiej jakości, niezawodne torby są wyposażone w solidną plastikową podstawę, która skutecznie utrzymuje każdy manekin treningowy na miejscu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz torby na manekiny dla juniorów, czy dla dorosłych, ten przestronny pokrowiec z łatwością pomieści 3 atrapy dla dorosłych, dzięki czemu będziesz mógł nosić wszystkie potrzebne kukły treningowe.

Powrót do góry