Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Stożki treningowe supercone do wielu sportów FORZA

(1)
Pakiet 20 kapturków supercone z dołączoną torbą transportową. Każdy jumbo stożek ma 30cm średnicy postawy i wysokość 14cm. Wykonane z bardzo twardego i odpornego na warunki pogodowe PCV i dostępne w 4 fluorescencyjnych kolorach.
 

Często kupowane razem

Rozwiń wiele atrybutów za pomocą jumbo stożków treningowych

Wymiary

 • Wysokość: 14cm
 • Średnica podstawy: 29cm

Materiał

 • Odporne na warunki atmosferyczne PVC

Różne

 • Kolory: biały, różowy, żółty i pomarańczowy
 • Sprzedawane w pakiecie po 20 sztuk
 • Dostarczane z torbą
Wszechstronne supercone idealne na sesje treningowe

Zestaw supercone FORZA to najlepsze akcesoria treningowe, które pomogą ci wyznaczyć ćwiczenia i granice tymczasowych boisk. Każdy stożek ma podstawę o średnicy 30cm i 14cm wysokości, ci gwarantuje, że będą one widoczne pod każdym kątem na wewnętrznym lub zewnętrznym boisku. Dostępne w szerokiej gamie żywych kolorów uniwersalne stożki zostały zaprojektowane, aby zmaksymalizować sesje treningowe. Ten zestaw dużych, widocznych stożków ma wiele cech, dzięki którym zawsze są widoczne na polu. Dzięki czterem dostępnym żywym i fluorescencyjnym kolorom oraz ogólnej wysokości 14cm, gracze będą mogli zobaczyć te wszechstronne stożki w każdych warunkach oświetleniowych.

 • Wykonane z niezawodnego i wytrzymałego materiału PVC
 • Kompatybilne ze słupkami do slalomu i słupkami granicznymi Net World Sports
 • Dostarczane z trwałą torbą
 • Dostępne w pakiecie 20 sztuk
 • Średnica podstawy: 30cm
 • Wysokość: 14cm

Wykonane z twardego PVC, które jest zarówno mocne, jak i niezawodne, FORZA supercone zostało wyprodukowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu. PVC zastosowane do każdego stożka zapewnia, że są niezawodne w różnych warunkach, więc jeśli jesteś w trudnych warunkach pogodowych lub na nierównych powierzchniach, te kapturki pozostaną niezmiennie mocne przez cały trening. Ze względu na mocny i solidny skład, te odporne na warunki atmosferyczne stożki są również skutecznie odporne na uszkodzenia spowodowane wilgocią i słońcem, aby dłużej zachować ich jasny i świetlisty kolor.

Zaprojektowane, aby były wytrzymałe i bezodpryskowe, zachowają swój kształt po uderzeniu. Ta innowacyjna cecha sprawia, że te niezawodne grzybki nadają się do tworzenia zakrętów na boiskach podczas treningów, ponieważ nie będą zniekształcone podczas regularnego użytkowania. Te różnorodne stożki są całkowicie kompatybilne z naszymi słupkami do slalomu Net World Sports i słupkami granicznymi, więc możesz je połączyć do stworzenia produktywnych ćwiczeń do testowania graczy.

Dzięki dołączonej torbie do przechowywania i transportu supercone, będziesz mógł z łatwością tworzyć tymczasowe oznaczenia boiska lub boiska w dowolnym miejscu. FORZA supercone to przenośna pomoc treningowa idealna dla trenerów i zawodników, aby przenieść treningi na wyższy poziom.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry