Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Słupki bramkowe do futsalu 3m x 2m FORZA Match

(1)
Bramka do futsalu 3m x 2m FORZA Match z 2mm siatką bramkową stabilizowaną UV oraz odporną na warunki atmosferyczne ramą z uPCV. Niezbędny system zabezpieczający oraz mechanizm runback. Szybka w montażu bramka ogrodowa. Dodaj piłkę do futsalu, siatkę z celami 3m x 2m i/lub torbę do przenoszenia w sekcji „niezbędne” poniżej.
 

Często kupowane razem

Bramka meczowa 3m x 2m do futsalu – Bramki z PCV do użytku meczowego i ogrodowego

 • Bramka do futsalu 3m x 2m FORZA Match | Bramka do futsalu z PCV

  Pełnowymiarowa bramka do futsalu

  Bramka futsalowa do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Poprzez regulaminowe wymiary może być wykorzystana zarówno podczas meczów, jak i w ogrodzie.

 • Niezbędny system zabezpieczający | Bramki futsalowe z PCV

  Niezbędny system zabezpieczający

  Każda bramka FORZA ma niezbędny system zabezpieczający, który bezpiecznie i mocno łączy ramę, absorbując impet z najsilniejszych strzałów.

 • Łatwe w montażu bramki ogrodowe do futsalu | Odporne na warunki atmosferyczne bramki futsalowe

  Szybki i łatwy montaż

  Bramki do futsalu FORZA Match są gotowe do użycia w kilka minut i raz złożone, mogą być zostawione w ogrodzie we wszystkich warunkach atmosferycznych.

Wymiary:

 • Rozmiar bramki (długość x wysokość): 3m x 2m
 • Głębokość dna – 1.22m

Materiał:

 • Wykonana z uPVC ze wzmocnionym tylnym profilem
 • 2mm siatka z HDPE stabilizowanego UV dostarczana z każdą bramką
 • Siatka ma wzmocnione krawędzie

Różne:

 • Może pozostać na zewnątrz przez cały rok
 • Bramkę łatwo przenieść i złożyć, aby ułatwić transportowanie
 • Jest objęta roczną gwarancją
Bramka do futsalu 3m x 2m FORZA Match – Oficjalnych rozmiarów bramka z PCV do użytku meczowego i jako bramka ogrodowa

Ta bramka z PCV o wymiarach 3m x 2m, spełniająca oficjalne regulacje dotyczące rozmiaru, jest idealna do wykorzystania jako bramka meczowa i turniejowa w futsalu. Jej wszechstronność pozwala również na wykorzystanie jako bramka ogrodowa podczas treningów futsalowych. Odporny na warunki pogodowe charakter wolnostojącej bramki sprawia, że idealnie nadaje się do regularnego grania w trakcie sezonu, zapewniając całoroczne użytkowanie na wszystkich nawierzchniach. Idealna do użytku zarówno przez dzieci, jak i dorosłych. Ta przenośna bramka piłkarska do futsalu z PCV jest innowacyjnym sposobem na grę w rewolucyjną odmianę piłki nożnej.

 • Pełnowymiarowa bramka futsalowa o wymiarach 3m x 2m, zgodna z regulaminem meczowym FA (The Football Association), ale może być również bramką ogrodową
 • Niezbędny system zabezpieczający, który zapewnia najwyższą stabilność, a także solidny wzmocniony tylny profil
 • Szybki i łatwy proces montażu bramki, który w całości zajmuje zaledwie kilka minut
 • Rama bramki wykonana jest z mocnego, ale lekkiego PCV, które jest w pełni odporne na warunki atmosferyczne i przenośne
 • Skręcona 2mm siatka HDPE w standardzie, podobnie jak klipsy siatkowe i śledzie mocujące w U-kształcie

Bardzo wszechstronna bramka futsalowa 3m x 2m może mieć wiele zastosowań. Jest regulaminowych wymiarów i została zaprojektowana zgodnie z przepisami FA (The Football Association) i normami bezpieczeństwa BS EN, dzięki czemu doskonale nadają się do wykorzystania podczas pełnoprawnych meczów futsalowych i turniejów w pomieszczeniach i na zewnątrz, a także jako bramka ogrodowa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Zapewniając nienaganny poziom ochrony przed żywiołami, w pełni odporna na warunki atmosferyczne bramka pozwala na stosowanie jej w każdych warunkach, gwarantując całoroczne użytkowanie.

Zaprojektowany dla stabilności i sztywności, futsalowa bramka 3m x 2m wyposażona jest w najnowocześniejszy niezbędny system zabezpieczający. System zapewnia, że rama z PCV pozostaje mocno połączona w trakcie użytkowania, chroniąc konstrukcję przed narażeniem na mocne strzały. Niezwykle wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne, bramka do futsalu z PVC została również wyposażona w górny mechanizm runback, który jeszcze bardziej zwiększa stabilność. Bramka o wymiarach 3m x 2m zapewnia szybki i łatwy montaż i demontaż, zajmujący kilka minut.

Niewiarygodnie lekka i mocna bramka z PCV jest przenośna i łatwa do transportu. Słupki mogą zostać podniesione przez jedną osobę, co czyni ją najlepszą bramką dla zespołów futsalowych i trenerów, którzy grają na wielu powierzchniach. Przenośną bramkę można również pozostawić na zewnątrz przez cały rok bez zniszczenia, oferując wygodę klubom, które nie chcą demontować bramki po każdym meczu. W zestawie znajduje się również 2mm siatka z HDPE stabilizowanym UV, a także klipsy siatkowe i śledzie mocujące w U-kształcie, zapewniające bezpieczne mocowanie bramki.

UWAGA - Bramka do futsalu 3m x 2m FORZA Match jest częścią szerszego zakresu bramek meczowych z innymi rozmiarami w ofercie. Resztę naszych bramek z PCV FORZA można znaleźć tutaj.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry