Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Słupki bramkowe do futsalu 3m x 2m FORZA

(4)
Bramka do futsalu 3m x 2m FORZA wyposażona w niezbędny system zabezpieczający. 2mm siatka bramkowa z HDPE stabilizowanego UV oraz słupki bramkowe z niezwykle mocnego uPCV. Łatwa w montażu bramka ogrodowa. Dodaj pro piłkę do futsalu, siatkę z celami 3m x 2m i/lub torbę do przenoszenia w sekcji „niezbędne” poniżej.
 

Często kupowane razem

Bramka do futsalu 3m x 2m z PCV FORZA – Bramki ogrodowe do futsalu

Wymiary:

• Rozmiar bramki (długość x wysokość): 3m x 2m

• Głębokość dna 1.22m

Materiał:

• 2mm siatka z HDPE stabilizowanego UV dostarczana z każdą bramką

• Siatka futsalowa ma wzmocnione krawędzie

• Rama wykonana jest z mocnego uPCV

Różne:

• Roczna gwarancja

• Wielkość opakowania (długość x szerokość x wysokość): 117cm x 27cm x 20cm

• Waga paczki: 13 kg

Słupki bramkowe do futsalu 3m x 2m FORZA – Regulaminowa bramka ogrodowa do futsalu z PCV

Nie ma lepszego sposobu na przeniesienie szybkiej gry w futsal do ogrodu, niż z tą 3m x 2m bramką futsalową FORZA. Istnieje wiele różnic pomiędzy futsalem i piłką nożną i jedną z nich jest wielkość bramek. 3m x 2m to uznana na całym świecie regulacja rozmiarów bramek do futsalu, a ta bramka, wykonana z odpornego na warunki atmosferyczne PCV z niezbędnym systemem blokowania jest idealna na małe mecze w ogrodzie.

  • Bramka do futsalu o oficjalnych regulaminowych wymiarach 3m x 2m , odpowiednia do wykorzystania jako bramka ogrodowa o mniejszych rozmiarach
  • Wyposażona w niezbędny system zabezpieczający, który zwiększa stabilność i siłę
  • Bramkę do futsalu można szybko i łatwo zmontować, a cały proces zajmuje kilka minut
  • Odporne na warunki atmosferyczne słupki z uPCV, które są wystarczające wytrzymałe, aby przejąć impet zderzenia z piłką
  • W zestawie 2mm skręcona siatka stabilizowana UV, która jest odporna na gnicie i warunki atmosferyczne

Wykonana z wytrzymałego PCV rama jest niezwykle solidna i może wytrzymać niezliczone mecze futsalu i ogrodowe treningi. W pełni odporna na warunki atmosferyczne bramka z uPCV może być pozostawiona na zewnątrz przez cały rok bez obawy o rdzewienie i korozję, związaną ze złą pogodą. Utrzymując swój nieskazitelny design w ciągu użytkowania, 3m x 2m bramka futsalowa jest idealna jako bramka ogrodowa dla dzieci na każdą pogodę. 2mm skręcona siatka z HDPE jest równie biegła w radzeniu sobie z niesprzyjającymi warunkami po stabilizacji UV, która uczyniła ją odporna na warunki atmosferyczne.

Niezbędny system zabezpieczający, innowacyjna cecha unikalna dla bramek ogrodowych FORZA, zapewnia bezpieczne połączenie słupków nawet pod ciężarem zderzenia. Solidna rama z PCV łączy się ze sobą, zachowując integralność bramki i zwiększając jej wydajność na lata. Niezbędny system zabezpieczający daje wolnostojącej 3m x 2m bramce futsalowej wytrzymałą konstrukcję, jednocześnie zapewniając lekkość i doskonała mobilność. Możliwość używania jej na różnych powierzchniach, czyni ją najlepszą bramką futsalową z PCV.

Cały proces montowania 3m x 2m bramki zajmuje tylko kilka minut. Będziesz mieć kompletną bramkę w mgnieniu oka, oferującą wygodę i łatwość montażu, której nie można pokonać. Wszechstronność bramki można wykorzystać zarówno do nauki podstawowych umiejętności i atrybutów, jak i jako alternatywą bramkę rodzinną. Połączenie niezbędnego systemu zabezpieczającego, bardzo wytrzymałych słupków z PCV i skręconej siatki HDPE stabilizowanej UV, a także klipsów siatkowych i śledzi w U-kształcie stanowi wszystko, czego potrzebujesz do grania w futsal i zostało załączone, aby zapewnić najlepsza bramkę.

UWAGA - Słupki bramkowe do futsalu 3m x 2m FORZA są tylko częścią rodziny bramek piłkarskich FORZA. Do wyboru jest kilka rozmiarów z niezbędnym systemem zabezpieczającym, które można znaleźć tutaj.

Powrót do góry