Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Słupki bramkowe 4.9m x 2.1m FORZA Match

(9)
Słupki bramkowe FORZA Match o wymiarach 4.9m x 2.1m. Wyposażona w niezbędny systemem zabezpieczający, 2mm siatkę z HPDE stabilizowanego UV i wzmocniony tylny profil. Łatwa w montażu odporna na działanie warunków atmosferycznych bramka. Dodaj piłkę Match, siatkę z celami 4.9m x 2.1m i/lub torbę do przenoszenia w sekcji „niezbędne” poniżej.
 

Często kupowane razem

Bramka meczowa 4.9m x 2.1m – Bramka z PCV na mecze i treningi juniorów

Wymiary:

 • Rozmiar bramki (długość x wysokość): 4.9m x 2.1m
 • Głębokość dna – 1.80m

Materiał:

 • Wykonana z uPVC ze wzmocnionym tylnym profilem
 • 2mm siatka z HDPE stabilizowanego UV dostarczana z każdą bramką
 • Siatka ma wzmocnione krawędzie

Różne:

 • Może pozostać na zewnątrz przez cały rok
 • Bramkę łatwo przenieść i złożyć, aby ułatwić transportowanie
 • Jest objęta roczną gwarancją
Bramka meczowa 4.9m x 2.1m – Odporna na warunki atmosferyczne bramka z PCV dla juniorów i młodzieży

Ta bardzo wszechstronna bramka piłkarska 4.9m x 2.1m jest dostosowana do różnych grup wiekowych. Odpowiednia jako bramka dla juniorów, bramka treningowy dla młodzieży, a nawet jako większa bramka ogrodowa dla dzieci, ta bramka meczowa z PCV jest wolnostojąca i nadaje się do użytku na każdej powierzchni wewnątrz lub na zewnątrz. Odporna na warunki atmosferyczne i przenośna, jest wysokojakościową opcją podczas meczy 9na9 i sesji treningowych.

Jeśli potrzebujesz doskonałej alternatywy dla bramki meczowej 4.9m x 2.1m z PCV, warianty FORZA Stal42 i FORZA Alu60 są idealne na poboczne mecze juniorów 9na9 i treningi. Podczas gdy bramka Match jest idealna do treningów w ogrodzie, bramki piłkarskie Stal42 i Alu60 oferują profesjonalny dotyk, o zwiększonej sile i wytrzymałości, dzięki czemu nadają się do meczów drużyn młodzieżowych.

 • Bramka meczowa 4.9m x 2.1m odpowiednia do meczy 9na9 i treningów oraz jako bramka ogrodowa
 • Bramka 4.9m x 2.1m jest szybka i łatwa w montażu, a cały proces zajmuje kilka minut
 • Wyprodukowana z wytrzymałego PCV, które jest w pełni odporne na warunki atmosferyczne i nadaje się do użytku na wszystkich powierzchniach
 • Niezbędny system zabezpieczający , który bezpiecznie łączy ramę bramki z z mechanizmem runback dla zwiększenia stabilności
 • Wraz z 2mm skręconą siatką z OD HDPE stabilizowanego UV, śledziami mocującymi w U-kształcie i mocnymi klipsami do siatki

Idealna jako ulepszenie aktualnej bramki 9na9 juniorów, bramka 4.9m x 2.1m z PCV została zaprojektowana w oparciu o przepisy FA Match (The Football Association) oraz normy bezpieczeństwa BS EN, dzięki czemu nadaje się do wykorzystania w meczach i turniejach. Ze względu na lekką konstrukcję i solidną ramę bramkową uPVC, może być również używany jako bramka ogrodowa o większych rozmiarach, dodając powiew jakości do domowej piłki nożnej. Zaprojektowana z myślą o odporności na warunki atmosferyczne, może być pozostawiona całkowicie zmontowana na boiskach zewnętrznych przez cały rok.

Mocna rama bramkowa z PCV jest bezpiecznie połączona dzięki niezbędnemu systemowi zabezpieczającemu. Ta wyjątkowa cecha zapewnia najwyższą ochronę przed uderzeniami piłką, solidnie utrzymując bramkę w kształcie, bez względu na to, jaki dostanie wycisk. Odporna na warunki atmosferyczne bramka została również zaprojektowana z mechanizmem, który wzmacnia stabilność i zwiększa wytrzymałość. Połączenie niezbędnego systemu zabezpieczającego i górnego mechanizmu runback gwarantuje, że bramka pozostanie w pozycji od pierwszego kopnięcia do ostatniego.

Zapewniając wysoki poziom wytrzymałości przy zachowaniu lekkiego wykończenia, przenośna bramka do piłki nożnej może być ustawiona i zdjęta z pozycji z największą łatwością. Idealna dla trenerów i klubów, którzy potrzebują łatwej do przenoszenia wolnostojącej bramki do użytku na wielu powierzchniach. Łatwa w konserwacji bramka jest również szybka i łatwa w montażu, wymagając kilku minut do ustawienia. Bramkę piłkarską 4.9m x 2.1m dopełnia 2mm siatka bramkowa HDPE stabilizowana UV z klipsami siatkowymi i śledziami mocującymi w U-kształcie dołączonymi w standardzie.

Jeśli potrzebujesz jeszcze bardziej wytrzymałej bramki, nie szukaj innych, niż nasze modele FORZA Stal42 lub FORZA Alu60. Bramki te zostały opracowane w oparciu o szerokie opinie naszych klientów. Wykonane z super mocnej stali i aluminium, zapewniają nowy poziom doskonałej stabilności i wytrzymałości.

UWAGA - Po inne rozmiary bramek z niezbędnym systemem zabezpieczającym z PCV, kliknij tutaj.

Powrót do góry