Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Słupki bramkowe 3.7m x 1.8m FORZA Match

(9)
Słupki bramkowe FORZA Match o wymiarach 3.7m x 1.8m z niezbędnym systemem zabezpieczającym. Łatwa w montażu rama z odpornego na działanie warunków atmosferycznych uPCV i 2mm siatka z HPDE stabilizowanego UV z mechanizmem runback. Dodaj piłkę Match, siatkę z celami 3.7m x 1.8m i/lub torbę do przenoszenia w sekcji „niezbędne” poniżej.
 

Często kupowane razem

Bramka 3.7m x 1.8m FORZA Match – Regulaminowa bramka do mini piłki nożnej

Wymiary:

 • Rozmiar bramki (długość x wysokość): 3.7m x 1.8m
 • Głębokość dna – 1.22m

Materiał:

 • Wykonana z uPVC ze wzmocnionym tylnym profilem
 • 2mm siatka z HDPE stabilizowanego UV dostarczana z każdą bramką
 • Siatka ma wzmocnione krawędzie

Różne:

 • Może pozostać na zewnątrz przez cały rok
 • Bramkę łatwo przenieść i złożyć, aby ułatwić transportowanie
 • Jest objęta roczną gwarancją
Bramka 3.7m x 1.8m FORZA Match – Regulaminowa bramka do mini piłki nożnej z PCV odpowiednia jako bramka ogrodowa

3.7m x 1.8m to oficjalny rozmiar bramki do mini-piłki nożnej, niewielkiej wersji piłki nożnej, która ma na celu wprowadzenie dzieci w ten sport. Bramka 3.7m x 1.8m z PCV oferuje odporność na warunki atmosferyczne i mocną opcję do długotrwałego użytkowania na turnieje i mecze. Wysokiej jakości bramka do piłki nożnej dla dzieci, FORZA Match o wymiarach 3.7m x 1.8m, jest przenośna i wszechstronna i może być używana na wszystkich powierzchniach do gry, w tym jako bramka ogrodowa dla dzieci.

Alternatywą dla naszych bramek 3.7m x 1.8m ogrodowych Match z PCV 12ft x 6ft Match są także wytrzymałe warianty metalowe FORZA Stal42 i FORZA Alu60 . Idealne do meczów mini piłki nożnej i treningów, bramki stalowe i aluminiowe o wymiarach 3.7m x 1.8m to profesjonalne bramki piłkarskie, zaprojektowane z wyjątkową trwałością i wytrzymałością do regularnego użytku.

 • Regulaminowych rozmiarów 3.7m x 1.8m bramka do mini-soccera na oficjalne turnieje i mecze oraz do użytku w ogrodzie
 • Szybki i łatwy montaż powoduje, że bramka zostaje ustawiona w ciągu kilku minut
 • Bramka posiada niezbędny system zabezpieczający i mechanizm runback, które zwiększają stabilność
 • Mocne słupki bramki z PCV, które są w 100% odporne na warunki atmosferyczne i chronią przed rdzą i korozją, gdy są pozostawione na zewnątrz
 • Jako standard załączona 2mm siatka z OD HDPE stabilizowanego UV, wraz z klipsami do siatki i śledziami mocującymi w U-kształcie

Zgodnie z przepisami FA Match (The Football Association) i normami bezpieczeństwa BS EN, bramka 3.7m x 1.8m do mini-soccera doskonale radzi sobie na scenie podczas meczów juniorskich i turniejów. Jej pomysłowość pozwala również na wykorzystanie jej jako bramki ogrodowej dla dzieci, zapewniając dziecięcemu kopaniu wysoki poziom jakości. W 100% odporna na warunki atmosferyczne, wielofunkcyjna bramka do piłki nożnej może być również używana jako bramka treningowa przez cały rok, zapewniając spójność wymaganą przy dążeniu do wspięcia się na szczyt.

Sercem bramki piłkarskiej 3.7m x 1.8m jest niezbędny system zabezpieczający. Ten najnowocześniejszy system pozwala bramce absorbować impet, łącząc słupki ze zwiększoną wytrzymałością. Rama z PCV jest odporna na warunki atmosferyczne i trwała, częściowo dzięki niezbędnemu systemowi zabezpieczającemu, który zachowuje kształt bramki niezależnie od tego, co stanie mu na drodze. Bramka ma również najwyższą głębokość, która dodatkowo zwiększa sztywność i solidność bramki w mini-meczu piłki nożnej. Bramka ma również najwyższą głębokość, która dodatkowo zwiększa sztywność i solidność bramki w meczu mini piłki nożnej.

Jako produkt o lekkiej konstrukcji, rama z PCV jest przenośna i wymaga wysiłku tylko jednej osoby do przeniesienia i ustawienia. Bramka 3.7m x 1.8m jest szybka i łatwa w montażu, a cały proces zajmuje zaledwie kilka minut. Niezwykle mocna, a zarazem mobilna, odporna na warunki atmosferyczne bramka piłkarska dla dzieci oferuje najwyższą wygodę, ponieważ może być całkowicie zostawiona na zewnątrz przez cały rok bez uszkodzenia. Zarówno wysoka wartość, jak i jakość obejmuje 2mm siatkę bramkową odporną na warunki atmosferyczne, klipsy i śledzie w U-kształcie.

UWAGA - Bramka piłkarska 3.7m x 1.8m FORZA Match jest częścią szerszego zakresu bramek meczowych z innymi rozmiarami w ofercie. Resztę naszych bramek z PCV FORZA można znaleźć tutaj.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry