Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Słupki bramkowe 3.7m x 1.8m FORZA

(306)
Słupki bramkowe 3.7m x 1.8m FORZA z niezbędnym systemem zabezpieczającym. Słupki bramkowe z uPVC odpornego na warunki atmosferyczne i 2mm siatka bramkowa z HDPE stabilizowanego UV. Dodaj piłkę treningową, siatkę z celami 3.7m x 1.8m i/lub torbę do przenoszenia w sekcji „niezbędne” poniżej.
 

Często kupowane razem

Słupki bramkowe 3.7m x 1.8m FORZA – Regulaminowa bramka do mini piłki nożnej

Wymiary:

• Rozmiar bramki (długość x wysokość): 3.m x 1.8m

• Głębokość dna 1.22m

Materiał:

• 2mm siatka bramkowa z HDPE stabilizowanego UV dostarczana z każdą bramką

• Siatka ma wzmocnione krawędzie

• Rama wykonana jest z mocnego uPCV

Różne:

• Z roczną gwarancją

• Wielkość opakowania (długość x szerokość x wysokość): 117cm x 27cm x 20cm

• Waga paczki: 14 kg

Bramka piłkarska 3.7m x 1.8m FORZA – Ogrodowa bramka do mini piłki nożnej z PCV

Ta oficjalna bramka piłkarska o wymiarach 3.7m x 1.8m do mini-piłki nożnej to najlepsza bramka dla dzieci z PCV. Wykonana z najlepszych dostępnych materiałów, odporna na warunki atmosferyczne bramka piłkarska został zaprojektowana tak, aby zapewnić całoroczne gry i treningi dla młodzieży. Lekka i bardzo wytrzymała bramka ogrodowa o wymiarach 3.7m x 1.8m niezbędny system zabezpieczający, zapewniający najwyższą sztywność.

  • Regulaminowa bramka piłkarska o wymiarach 3.7m x 1.8m do mini-piłki nożnej i gier 7na7, idealna do użytku w ogrodzie przez dzieci
  • Ekskluzywny, niezbędny system zabezpieczający, zapewniający wytrzymałość, stabilność i sztywność podczas użytkowania
  • Szybka i łatwa w montażu rama bramki potrzebuje tylko kilka minut do pełnego rozstawienia
  • Wysoce wytrzymała i odporna na warunki atmosferyczne rama bramki z uPVC z łatwością absorbuje uderzenia o dużym impecie
  • 2mm skręcona siatka bramkowa stabilizowana UV zapewnia najwyższą wydajność i ochronę przed warunkami atmosferycznymi

Solidna rama z PCV jest idealna do stałych gier i treningów w ciągu roku, zapewniająca trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Doskonała w radzeniu sobie z wpływem żywiołów, w pełni odporna na warunki atmosferyczne bramka piłkarska dla dzieci nadaje się do pozostawienia na zewnątrz przez cały rok, wykluczając potrzebę ciągłego demontażu bramki po użyciu. Uzupełnieniem mocnych słupków bramki z PVC jest 2mm siatka bramkowa z HDPE stabilizowanego UV, zapewniająca maksimum możliwości w każdych warunkach pogodowych.

Aby zwiększyć trwałość i solidność, najnowocześniejszy niezbędny system zabezpieczający bramki zapewnia integralność konstrukcji, zwiększając jej wytrzymałość. Nieskazitelne słupki z PVC łączą się ze sobą bez wysiłku, zapewniając solidną bramkę piłkarską, która poradzi sobie z impetem nawet ciężkich strzałów. Ten niezbędny system zabezpieczający wspiera sprężystość i wytrzymałość, zapewniając jednocześnie wolnostojącą przenośną bramkę do piłki nożnej z lekkim i łatwym do podniesienia wykończeniem.

Sercem bramki piłkarskiej 3.7m x 1.8m FORZA jest niesamowicie szybki i łatwy montaż. Złożenie tej bramki z PCV zajmuje w całości kilka minut, dzięki czemu w niedługim czasie twój ogród będzie gotowy do gry. Dostosowana jako bramka treningowa do mini piłki nożnej dla dzieci, a jednocześnie pełniąca podwójną rolę, jako rodzinna bramka. Jej wszechstronność pozwala na wykorzystanie przez różne grupy wiekowe i do różnych celów. Wyposażona w niezbędny system zabezpieczający, mocne słupki z PCV i skręconą siatkę bramkową z HDPE. Wszystkie elementy wyposażenia i mocowania są dołączone, aby zagwarantować łatwe złożenie.

UWAGA - Słupki bramkowe 3.66m x 1.83m FORZA są tylko częścią rodziny bramek piłkarskich FORZA. Do wyboru są różne rozmiary nowoczesnego, niezbędnego systemu zabezpieczającego, z których wszystkie można znaleźć tutaj.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry