Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Słupki bramkowe 1.8m x 1.2m FORZA

(398)
Słupki bramkowe FORZA o wymiarach 1.8m x 1.2m z niezbędnym systemem zabezpieczającym. Łatwa w montażu rama z odpornego na działanie warunków atmosferycznych uPCV i 2mm siatka bramkowa z polietylenu HPDE stabilizowanego UV. Idealna pierwsza bramka dla dzieci. Dodaj piłkę ogrodową, siatkę z celami 1.8m x 1.2m i/lub torbę do przenoszenia w sekcji „niezbędne” poniżej.
 

Często kupowane razem

Słupki bramkowe 1.8m x 1.2m FORZA – Bramki ogrodowe dla dzieci

 • 1.8m x 1.2m bramki FORZA | Bramki piłkarskie dla dzieci

  Bramka odporna na warunki atmosferyczne

  Z wymiarami 1.8m x 1.2m, ta bramka z uPCV jest w idealnym rozmiarze do użytku ogrodowego przez dzieci. Mocna konstrukcja jest wystarczająco lekka, by być z łatwością przeniesiona.

 • Niezbędny system zabezpieczający | Ogrodowe bramki piłkarskie

  Niezbędny system zabezpieczający

  Cechą firmową wszystkich bramek FORZA jest niezbędny system zabezpieczający, który bezpiecznie łączy ramę, absorbując pęd z najsilniejszych strzałów.

 • Bramki piłkarskie dla dzieci | Przenośne bramki piłkarskie

  Szybki i łatwy montaż bramki

  Bramki o wymiarach 1.8m x 1.2m są gotowe do użycia w kilka minut i raz złożone, mogą być zostawione w ogrodzie we wszystkich warunkach atmosferycznych.

Wymiary:

 • Rozmiar bramki (długość x wysokość) 1.8m x 1.2m
 • Głębokość dna 1.22 m

Materiał:

 • 2mm siatka bramkowa z HDPE stabilizowanego UV dostarczana z każdą bramką
 • Siatka ma wzmocnione krawędzie
 • Rama wykonana jest z mocnego uPVC

Różne:

 • Z roczną gwarancją
 • Wielkość opakowania (długość x szerokość x wysokość): 112cm x 34cm x 13.6cm
 • Waga paczki: 8.5 kg
Bramka 1.8m x 1.2m FORZA – Bramka ogrodowa z PCV z niezbędnym systemem zabezpieczającym

Przydomowy ogród to miejsce marzeń dla młodych entuzjastów piłki nożnej, gdzie ostatni gwizdek nigdy nie rozbrzmiewa, a zabawa nigdy się nie kończy. Ta bramka piłkarska o wymiarach 1.8m x 1.2m jest najlepszą, odporną na działanie warunków atmosferycznych bramką ogrodową dla dzieci, które mają ambicje, aby pójść w ślady swoich idoli z Premier League. Szczytowa wartość odpowiadającą jakościowej produkcji. Ta bramka z niezbędnym systemem zabezpieczającym jest idealną pierwszą bramką ogrodową i najlepszym sposobem na wprowadzenie dzieci w tę piękną grę.

 • Słupki bramkowe FORZA o wymiarach 1.8m x 1.2m, które są idealne na bramkę ogrodową dla dzieci
 • Bramka wyposażona jest w niezbędny system zabezpieczający dla zwiększenia sztywności i wytrzymałości
 • Szybki i łatwy proces montażu, który w całości zajmuje kilka minut
 • Lekka i bardzo wytrzymała rama bramki wykonana z wysokiej jakości odpornego na warunki atmosferyczne uPCV
 • W komplecie 2mm siatka bramkowa z HDPE stabilizowanego UV, a także mocne klipsy siatkowe i śledzie mocujące
 • Siatkę z celami 1.8m x 1.2m FORZA i torbę transportową można kupić oddzielnie z rozwijanej listy „niezbędnych”

Odporna na warunki atmosferyczne bramka ogrodowa pozwala grać w piłkę przez cały rok. Ten odporny na warunki atmosferyczne pakiet, obejmujący trwałe słupki bramkowe z PCV i odporną na gnicie 2mm siatkę z HDPE stabilizowanego UV, ułatwia ćwiczenia i rodzinne treningi w trudnych warunkach pogodowych. Idealna dla dzieci z nienasyconym apetytem piłkarskim, ta długotrwała i niezawodna bramka ogrodowy o wymiarach 1.8m x 1.2m, stawia czoła ulewnym warunkom pogodowym, zapewniając całoroczną akcję piłkarską. Aby ułatwić przechowywanie, bramkę odporną na warunki atmosferyczne można pozostawić całkowicie zmontowaną bez uszkodzenia.

Sekretną bronią tej fantastycznej bramki piłkarskiej FORZA jest niezbędny systemem zabezpieczający. Podczas gdy słupki bramkowe z uPVC są wystarczająco lekkie, aby unieść je ręką, niezbędny system zabezpieczający zwiększa sztywność, pozwalając na pochłanianie siły uderzeń przy trafieniu. Bezpiecznie blokując słupki na miejscu, system zabezpieczający zapewnia bramce FORZA wysoki poziomie wytrzymałości, zachowując jednocześnie wolnostojącą konstrukcję, która jest przenośna i łatwa w dbaniu.

Nie tylko niezbędny system zabezpieczający sprawia, że 1.8m x 1.2m bramka piłkarska jest solidna i bezpieczna, ale umożliwia również szybki i łatwy montaż. Proces montażu w całości zajmuje zaledwie kilka minut, a każdy słupek bramki łatwo blokuje się na miejscu. Bramki piłkarskie 1.8m x 1.2m są zalecane dla dzieci w wieku 3-7 lat, choć ich wszechstronność sprawia, że nadają się do użytku przez różne grupy wiekowe. Wszystko, czego potrzebujesz do piłki nożnej w ogrodzie, towarzyszy tej bramce, w tym siatka na każdą pogodę, solidne klipsy do siatki i śledzie mocujące.

UWAGA - Słupki bramkowe 1.83m x 1.22m FORZA są tylko częścią szerszej rodziny bramek piłkarskich FORZA. Do wyboru są różne rozmiary nowoczesnego, niezbędnego systemu zabezpieczającego, z których wszystkie można łatwo znaleźć tutaj.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry