Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Słupki bramkowe 1.5m x 1.2m FORZA Match

(2)
Bramka piłkarska 1.5m x 1.2m FORZA Match wyposażona w niezbędny system zabezpieczający. Łatwe w montażu słupki bramkowe z uPCV i 2mm skręcona siatka bramkowa z HDPE stabilizowanego UV z mechanizmem runback u góry. Dodaj piłkę Match, siatkę z celami 1.5m x 1.2m i/lub torbę do przenoszenia w sekcji „niezbędne” poniżej.
 

Często kupowane razem

Bramka 1.5m x 1.2m FORZA Match – Najlepsza ogrodowa bramka z PCV dla dzieci

Wymiary:

Rozmiar bramki (długość x wysokość): 1.5m x 1.2m

Głębokość dna – 0.90m

Materiał:

Wykonana z uPVC ze wzmocnionym tylnym profilem

2mm siatka z HDPE stabilizowanego UV dostarczana z każdą bramką

Siatka ma wzmocnione krawędzie dla długotrwałej wytrzymałości

Różne:

Może pozostać na zewnątrz przez cały rok

Bramkę łatwo przenieść i złożyć, aby ułatwić transportowanie

Bramka 1.5m x 1.2m FORZA Match – Idealna pierwsza bramka ogrodowa dla dzieci

Specjalnie zaprojektowana jako bramka startowa dla dzieci, ta 1.5m x 1.2m bramka z PCV jest najskuteczniejszym sposobem na przekazanie daru tej pięknej gry następnemu pokoleniu. Idealna jako bramka ogrodowa, odporna na działanie warunków atmosferycznych jest niezwykle trwała, ale lekka, zachowując przy tym przenośną i wolnostojącą konstrukcję. Najlepsza bramka startowa do użytku domowego. 1.5m x 1.2m FORZA Match jest gwarancją na gładkie strzały rozpieranych energią dzieci.

  • Bramka 1.5m x 1.2m FORZA Match dopasowana jako idealna pierwsza bramka ogrodowa dla dzieci
  • Struktura bramki zachowuje sztywność i bezpieczeństwo, dzięki jedynemu w swoim rodzaju niezbędnemu systemowi zabezpieczającemu
  • Niezwykle szybka i łatwa w montażu, zabierająca zaledwie kilka minut
  • W 100% odporne na warunki atmosferyczne słupki bramkowe z uPCV i górnym mechanizmem runback zapewniającym większą stabilność
  • Załączona 2mm skręcona siatka z OD HDPE stabilizowana UV, wraz z klipsami do siatki i śledziami mocującymi

Ze względu na swoją odporność na warunki atmosferyczne, to najlepsza bramka ogrodowa dla dzieci, których bezgraniczny entuzjazm do gry wymaga całorocznej bramki na każdą pogodę. Podobnie może służyć jako bramka meczowa dla małych grup juniorów, ponieważ jest zgodna z przepisami FA Match (The Football Association) i standardami bezpieczeństwa BS EN. Długotrwała bramka z PCV może być używana do sesji treningowych jako bramka dla wszystkich grup wiekowych. Uniwersalna i wielozadaniowa bramka gwarantuje całoroczne piłkarskie emocje.

Unikalną cechą wszystkich bramek ogrodowych FORZA jest niezbędny system zabezpieczający. Ten innowacyjny system zapewnia zwiększoną stabilność lekkiej ramy bramkowej, bezpiecznie blokując je na miejscu, dzięki czemu może sobie radzić ze skutkami zderzenia z piłką bez utraty kształtu lub uszkodzenia. W celu uzyskania dodatkowej stabilności, bramka z PCV ma wzmocniony tylny profil o najwyższej głębokości, który zapewnia, że pozostanie niezmienna na całej długości.

Dzięki lekkiej konstrukcji z PCV, 1.5m x 1.2m bramka jest niezwykle przenośna i może być podniesiona przez jedną osobę. Montaż nie pozostawia niesmaku, ponieważ szybki i łatwy proces zajmuje kilka minut, a bramkę można pozostawić w ogrodzie przez cały rok, bez konieczności jej demontażu. Wzdłuż solidnej ramy bramkowej, jest rozpięta 2mm skręcona siatka bramkowa z OD HDPE stabilizowanego UV, zapewniająca niewrażliwość na warunki atmosferyczne. Dzięki klipsom siatkowym i śledziom mocującym w standardzie, możesz zaczynać mecz od razu z tą 1.5m x 1.2m bramką najwyższych standardów.

UWAGA - Seria bramek FORZA Match ma rozmiary od 1.5m x 1.2m do 3.7m x 1.8m. Wszystkie pozostałe rozmiary bramek z PCV można znaleźć tutaj.

Powrót do góry