Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Siatka na kontenery [ultra wytrzymała]

(1)
Ultra wytrzymała siatka na kontenery dostępna w 5 rozmiarach. Najbardziej niezawodna i wytrzymała metoda zabezpieczania kontenerów i ładunków. 1 rok gwarancji.
 

Często kupowane razem

Siatka na kontenery [ultra wytrzymała]

Wymiary

  • Dostępne rozmiary: 2.4m x 1.5m, 3.7m x 2.4m, 4.6m x 2.7m, 5.5m x 3.7m lub 7.3m x 3.7m
  • Grubość sznutka: 3mm
  • Rozmiar oczka: 48mm

Cechy

  • Wyprodukowana z wytrzymałego sznurka
  • W 100% odporna na warunki atmosferyczne, odpowiednia do użytku wewnątrz i na zewnątrz
  • Dołączone linki do wiązania, aby utrzymać siatkę w miejscu
  • Siła zrywająca sznurek około 130kg

Różne

  • Wszystkie siatki posiadają w standardzie 1 rok gwarancji – jednak jesteśmy w 100% przekonani, że ta niezwykle wytrzymała wersja przetrwa o wiele więcej!
Bezkonkurencyjna siła i niezawodność – najmocniejsza siatka na kontenery

Ta siatka jest nasza najlepszą i najbardziej wytrzymałą siatką – ulepszona wytrzymałość przemysłowa, aby zabezpieczyć twoje kontenery i pojemniki lub mocno trzymać zawartość ciężarówek i przyczep podczas transportu.

Niezależnie od tego, czy pracujesz w branży handlowej i regularnie musisz transportować towary lub odpady, czy przenosisz się do nowego domu i potrzebujesz generalnych porządków, zaufaj Net World Sports. Siatki na kontenery zapewnią, że twój ładunek jest zabezpieczony i gotowy do drogi. Dzięki linkom i 100% odporności na warunki atmosferyczne, 3mm siatka jest wszystkim, czego potrzebujesz.

Przy zakupach z Net World Sports, możesz spać spokojnie, bo kupujesz wyposażenie w najlepszej jakości i najlepszej cenie, a przy tej siatce nie jest inaczej. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z jakości swojej nowej siatki, która posiada w standardzie roczną gwarancję, mimo iż jesteśmy pewni, że nie będziesz jej potrzebować!

Dzięki szeregowi rozmiarów dla twojej ciężarówki, wywrotki lub przyczepy, mamy doskonałe rozwiązanie dla twoich wymagań. Wybierz spośród małych i dużych rozmiarów, a będzie pod twoimi drzwiami szybciej, niż myślisz, że jest to możliwe, dzięki naszym rewelacyjnie szybkim dostawom.

Niezwykle mocne i niezwykle solidne, siatki przemysłowe z Net World Sports są najlepszymi, jakie możesz znaleźć!

Powrót do góry