Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Siatka do netballu [klasa turniejowa – 5mm]

Pojedyncza zamienna siatka turniejowa do netballu ze sznurkiem do wiązania. Wykonana z ultra wytrzymałego 5mm plecionego sznurka HDPE. Siatka o średnicy 38cm pasuje do wszystkich regulaminowych obręczy.
 

Często kupowane razem

Zamienna turniejowa siatka ze sznurka HDPE

 • Sznurkowe mocowanie

  Sznurek do wiązania pozwala ciasno przymocować siatkę do obręczy bez względu na to, czy posiada haki mocujące.

 • Do wszystkich regulaminowych obręczy

  Siatka o średnicy 38cm pasuje do wszystkich standardowych rozmiarów obręczy, dzięki czemu idealnie nadaje się do treningów i na zawody.

 • Wysokiej jakości siatka

  Wykonana z ultra wytrzymałego plecionego sznurka HDPE o grubości 5mm, nie rozedrze się bez względu na to, ile punktów zdobędzie twoja drużyna.

Wymiary

 • Średnica 38cm

Materiał

 • Pleciony sznurek z HDPE o grubości 5mm

Różne

 • Kolor: biały
 • Pasuje do wszystkich standardowych rozmiarów obręczy
Zamienna siatka z 5mm HDPE ze sznurkiem do wiązania

Ożyw swoje słupki do netballu dzięki tej 5mm siatce HDPE. Każda profesjonalnie zaprojektowana siatka ma sznurkowe wiązanie, który umożliwia łatwe przymocowanie siatki bez użycia haczyków lub obręczy. Dzięki temu innowacyjnemu projektowi będziesz mógł szybko i bez wysiłku wymienić swoją siatkę. Ze względu na 38cm średnicę, możesz przymocować tę siatkę do wszystkich obręczy o regulaminowej wielkości, co pozwala na stosowanie jej podczas meczów turniejowych.

 • 5mm sznurek HDPE
 • Pasuje do obręczy o średnicy 38cm
 • Sznurowanie pozwala na przymocowanie siatki do wszystkich obręczy o regulaminowej wielkości
 • Tylko pojedyncza siatka

Wykonana z wytrzymałego 5mm sznurka HDPE, ta wyjątkowo trwała zapasowa siatka turniejowa jest idealnym dodatkiem do słupków. Pleciony sznurek zapobiega strzępieniu się i rozdarciu, co z kolei pozwala twojej drużynie na wielokrotne zdobywanie punktów bez uszkadzania siatki. Każda siatka HDPE zapewnia ochronę przed korozją spowodowaną warunkami atmosferycznymi do całorocznego użytkowania na zewnątrz.

Siatka jest dostarczana z dopasowanym sznurkiem do wiązania, abyś mógł bezpiecznie ją przymocować do swojego kosza, nawet jeśli obręcz nie ma haczyków mocujących. Ścisłe wiązanie utworzone przez sznurowanie zapobiega oderwaniu siatki podczas meczów. Siatka o średnicy 38cm nadaje się do wszystkich obręczy o regulaminowej wielkości, co oznacza, że można ją stosować podczas zawodów i sesji treningowych.

Net World Sports oferuje szeroką gamę wysokiej jakości sprzętu do netballu, aby zagwarantować, że twoja drużyna będzie gotowa na sesje treningowe i mecze, takiego jak: nasze ochraniacze na słupki, kamizelki do netballu i piłki FORZA Match (młodzieżowe) rozmiar 5.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry