Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Rozkładana bramka piłkarska FORZA FLASH [para]

(25)
Para rozkładanych bramek piłkarskich FORZA FLASH. Lekkie i kompatybilne siatkowane bramki z odblaskowym paskiem. Składane i zwijane w kilka sekund. Torba transportowa w komplecie. Dostępne rozmiary: 0.8m, 1.2m oraz 1.8m. Dlaczego nie dodasz piłki treningowej, kamizelki, stożków i/lub drabinki prędkościowej z rozwijanego menu „niezbędnych” poniżej?
 

Często kupowane razem

Przenośne siatkowane bramki treningowe do ćwiczenia celności

FORZA FLASH rozkładana bramka piłkarska [para]

Wymiary:

 • Bramki dostępne są w 3 różnych szerokościach: 0.8m, 1.2m oraz 1.8m.
 • 0.8m (szer. 76cm x wys. 51cm x gł. 51cm), 1.22m (szer. 121cm x wys. 81cm x wys. 81cm), 1.83m (szer. 182cm x wys. 106cm x wys. 106cm)

Różne:

 • Twarda konstrukcja pozwala na przetrwanie elementów przez wiele lat
 • Bramki mają postać pary, co oznacza, że mogą być używane do mini gier szkoleniowych
 • Łatwe do złożenia. Wystarczy przekręcić i umieścić w torbie transportowej, która jest dostępna w standardowym wyposażeniu
 • Odblaskowy pasek wokół krawędzi każdej bramki zapewnia wyjątkową widoczność nawet w ciemnych warunkach
 • Wszystkie bramki mają 20.3cm śledzie do zabezpieczenia ich
 • Rozmiary opakowania – 0.8m (75cm, 52cm, 52cm), 1.2m (122cm, 80cm, 80cm), 1.8m (183cm, 105cm, 105cm)
Popraw swoje przygotowanie do meczu z tą wielofunkcyjną bramką treningową

Weź udział w treningu zarówno na tyłach ogródka, jak i na boisku w klubie, dzięki rozkładanej bramce piłkarskiej FORZA Flash. Para przenośnych siatkowanych bramek została zaprojektowana, aby podnieść różne umiejętności, takie jak krótkie i długie podania. Kompaktowa i lekka, rozkładana w sekundę, co czyni ją idealnym towarzyszem do piłkarskich treningów w drodze.

 • Rozkładane bramki piłkarskie do treningu dostępne w wersjach 0.8m, 1.2m oraz 1.8m szerokości
 • Lekkie bramki piłkarskie wymagają prostego skrętu do złożenia i rozkładają się w kilka sekund
 • Wytrzymała, ale niewiarygodnie łatwa w utrzymaniu siatka, która jest długotrwała i solidna
 • Trenuj samodzielnie lub z kolegami z drużyny, jako, że bramki występują jako para
 • Przeznaczone do sesji treningowych w ograniczonej widoczności lub w nocy ze względu na widoczny odblaskowy pasek

Bramki piłkarskie FORZA Flash nadają się do wielu różnych zastosowań i są niezawodnym sposobem , aby przenieść twoją celność strzałów i podań na nowy poziom. Bramki mini są idealne do użytku dla dzieci, a różne szerokości sprawiają, że są opcją najwyższej jakości dla sesji treningowych młodzieżowych klubów. Rozkładane bramki oferujące wszechstronność i niezawodność, mogą być używane przez graczy w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

Złożenie celów bramkowych nie może być łatwiejsze, ponieważ rozkładana konstrukcja pozwala im na gotowość w ciągu kilku sekund. Po zakończeniu sesji treningowej, składane bramki po prostu zapadają się w sobie przy prostym skręcie, dzięki czemu można je umieścić w dołączonej torbie do przechowywania i przenosić. Ta wygoda, wraz z dołączonymi 20.32cm śledziami do miękkiego podłoża, pozwala na treningi w dowolnym miejscu i czasie.

Rozkładane siatkowane bramki mają najwyższą jakość, łącząc lekką konstrukcję z doskonała wytrzymałością, aby zapewnić trwały element piłkarskiego sprzętu treningowego, który będzie z tobą na długo. Zaprojektowane z widoczny odblaskowym paskiem, fluorescencyjno żółte bramki treningowe mogą być wykorzystywane przez cały rok, z możliwością oświetlenia nocnych i zimowych sesji.

Niezależnie od tego, czy szukasz dużej rozkładanej bramki sportowej dla młodzieży czy małej bramki dla dzieci, różne szerokości zapewniają, że otrzymasz odpowiednią bramkę piłkarską dla twoich potrzeb. Wszystkie rozmiary mogą być również używane do zmiany poziomów trudności, zapewniając treningi odpowiadające poziomowi umiejętności. Upewnij się, że zawsze trafisz w cel za pomocą bramek piłkarskich FORZA Flash.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry