Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Rękawice bramkarskie FORZA Sicuro

(1)
Rękawice bramkarskie FORZA Sicuro zaprojektowane z wyściółką dłoni ClubGrip i osłoną na palce Fingerspine. Idealne do użytku dla bramkarzy klubowych. Dostępne w rozmiarach od 4 do 11.
 

Często kupowane razem

Wysokiej jakości rękawice bramkarskie dla tych z jedynką na plecach na poziomie klubowym

Specyfikacje rękawic bramkarskich FORZA Sicuro

Kolor

 • Biały, czarny i fluorescencyjny żółty

Materiały

 • Konstrukcja cięta z owali
 • Ochrona i sprawność dłoni
 • Owinięty kciuk
 • Nadaje się do użytku we wszystkich warunkach pogodowych
 • 3mm lateksowa wyściółka ClubGrip – wyjątkowo trwały i mocny uchwyt
 • Lateksowy tył i komfortowa laminowana pianka
 • Oddychający korpus z siatki zapewniający wystarczający przepływ powietrza do dłoni
 • W zestawie poręczna torba
 • Uwaga: produkt nie podlega zwrotowi ze względów higienicznych. Nie wpływa to na twoje ustawowe prawa.

Rozmiary

 • Dostępne w rozmiarze 4 (6-7 lat), 5 (8-9 lat), 6 (10-11 lat), 7 (młodzież), 8 (dorośli, S), 9 (dorośli, M), 10 (dorośli, L) i 11 (dorośli, XL)
Rękawice bramkarskie FORZA Sicuro – wysokiej jakości rękawice dla zatrzymujących strzały na poziomie klubowym

Zaprojektowane do użytku przez bramkarzy na poziomie klubowym są niesamowicie wytrzymałe i wygodne. Oferują najwyższą wartość, zapewniając profesjonalną jakość klubom piłkarskim o wszystkich standardach. Dostępne w różnych rozmiarach dla bramkarzy we wszystkich grupach wiekowych, są idealne na poziomie klubowym dla Seamanów ligi niedzielnej.

 • Wysokiej jakości rękawice bramkarskie przeznaczone do stosowania przez bramkarzy grających na poziomie klubowym
 • Posiada wygodną 3mm lateksową wyściółkę ClubGrip, która zapewnia wyjątkową siłę chwytu
 • Rękawice bramkarskie zapewniające ochronę palców, owinięty kciuk i zręczność
 • Dołączona jest poręczna torba, która pozwala transportować je pomiędzy boiskami
 • Rękawice bramkarskie FORZA Sicuro są dostępne w rozmiarach od 4 do 11 dla bramkarzy w każdym wieku

Te rękawice bramkarskie łączą wygodę i trwałość, zapewniając doskonałą ochronę podczas wszystkich meczów. Panowanie nad polem karnym będzie łatwiejsze niż kiedykolwiek dzięki zręczności i ochronie Fingerspine. Wykończone owiniętym kciukiem, dzięki czemu odbicia i chwyty będą wydawać się lekkie i łatwe.

Wybierając rękawice bramkarskie FORZA, wybierasz długotrwałą jakość. Rękawice mają wzmocnione przeszycia, które poradzą sobie z dużą ilością strzałów na bramkę. Zaprojektowane z myślą o konsekwentnym użytkowaniu w każdych warunkach pogodowych, nie będą potrzebować przerwy zimowej, dzięki czemu będziesz mógł skończyć z czystym kontem przez cały sezon

Komfort ma kluczowe znaczenie dla wyników bramkarza. Zbyt ciasne rękawice mogą utrudniać manewrowość, ograniczając szanse na znaczącą obronę opuszkami palców. Wyposażone w oddychający korpus z siatki i bezpieczny pasek na nadgarstek, zapewniają, że twoje ręce otrzymają odpowiedni przepływ powietrza podczas obrony, które przyciągnęłyby westchnienie od profesjonalistów.

Gdy nadciągający napastnicy są spragnieni goli, kluczem jest utrzymanie piłki. Niezwykle wytrzymała wyściółka ClubGrip zapewnia, że dzięki niezwykle mocnemu uchwytowi nic nie wysunie się z dłoni. Te wysokiej jakości rękawice bramkarskie, które wyróżniają się na poziomie klubowym profesjonalną jakością, są najgorszym koszmarem dla napastników i pomogą zatkać nawet najbardziej nieszczelne linie obrony.

Dostępne w 8 rozmiarach, więc zarówno juniorzy, jak i starsi bramkarze mogą zaoferować drużynie broniącą parę rąk w dniu meczu. Wraz z poręczną torbą do noszenia, twoje zaufane rękawice FORZA Sicuro będą zawsze pod ręką, gdy będziesz sunąć po morzu sfrustrowanych napastników z obroną godną Premier League.

Uwaga: produkt nie podlega zwrotowi ze względów higienicznych. Nie wpływa to na twoje ustawowe prawa.

Tabela rozmiarów rękawic bramkarskich – pomiar od podstawy nadgarstka do czubka palca

Rozmiar rękawicPomiaryRozmiar 4 (6-7 lat)15cmRozmiar 5 (8-9 lat)16cmRozmiar 6 (10-11 lat)17.2cmRozmiar 7 (Młodzież)18.2cmRozmiar 8 (Dorośli, S)19.4cmRozmiar 9 (Dorośli, M)20.4cmRozmiar 10 (Dorośli, L)21.5cmRozmiar 11 (Dorośli, XL)22.6cm
Powrót do góry