Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Przypinki do oznaczania linii boiska piłkarskiego

Kompleksowy zestaw 10 przypinek do oznaczania linii: 8 plastikowych narożników w kształcie litery „L” i 2 segmenty „T”. Stworzone przy użyciu grubego białego plastiku i wyjątkowo trwałe.
 

Często kupowane razem

Stwórz podstawę idealnego boiska do piłki nożnej za pomocą przypinek do trawiastych boisk

Ożyw swoje boisko piłkarskie za pomocą tych przypinek do oznaczania linii. Jeśli jesteś groundsmanem, który chce skrócić czas spędzony na konserwacji nieskazitelnego boiska do piłki nożnej, te oszczędzające czas kołki pozwolą ci to zrobić. Bez względu na to, czy ponownie oznaczasz swoje boisko, czy malujesz tymczasowe linie, pinezki pomogą ci osiągnąć idealne profesjonalne standardowe boisko. Każdy element tego zestawu został stworzony, aby uprościć oznaczanie linii, a dzięki ośmiu plastikowym przypinkom „L” i dwóm przypinkom „T” będziesz mieć cały niezbędny sprzęt do wyznaczenia swojego boiska.

  • Zestaw 10 przypinek (8 narożnych w kształcie litery „L” i 2 w kształcie litery „T”)
  • Wyprodukowane przy użyciu niezwykle trwałego plastiku
  • Mogą być używane jako tymczasowe znaczniki linii podczas konserwacji trawy
  • Jasny biały kolor, który można łatwo zobaczyć na trawie
  • Łatwo i skutecznie utrzymują pozycje linii
  • Mogą być wykorzystane do zachowania linii lub do stworzenia pół-stałego boiska w dowolnym miejscu

Ten zestaw dziesięciu znaczników został stworzony przy użyciu wytrzymałego i gęstego plastiku. Jasny i wyraźny biały kolor jest dobrze widoczny na trawie, co oznacza, że nawet przy słabym świetle możesz zobaczyć granice, które stworzyłeś. Odporne na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możesz je pozostawić w każdych warunkach pogodowych. Zaprojektowane z myślą o wydajności, praktyczne i wytrzymałe kolce na każdej przypince pewnie mocują każdy kształt do podłoża, aby zapewnić, że twoje boisko będzie dokładnie zgodne z twoimi wymaganiami.

Net World Sports dostarcza najwyższej klasy sprzęt piłkarski zaprojektowany, aby przenieść twoją grę na wyższy poziom. Dzięki tak szerokiemu wyborowi produktów znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Powrót do góry