Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Profesjonalna ściana golfowa do uderzeń – 3m x 2.7m

(1)
Profesjonalnej klasy ściana golfowa do uderzeń zapewnia niesamowitą trwałość dzięki dwóm wspornikom i siatce z 22mm oczkami – jest idealna do treningu w domu lub na driving range.
 

Często kupowane razem

GOLF TRAINING NET FOR LEARNING HOW TO HIT STRAIGHT DRIVES

 • Golf Drive Tutorial

  IDEAL FOR ALL GOLFERS

  Golf practice net for garden is suitable for individuals to practice their golf swing at home, or for professional golf clubs to use as part of coaching sessions.

 • Golf Swing For Straight Drive

  PREMIUM QUALITY NETTING

  Manufactured from high-quality 22mm knotted mesh, the golf practice net is durable, long-lasting and can withstand regular impact from your powerful shots.

 • How To Improve Your Golf Swing

  PORTABLE GOLF NET

  Easy to assemble and dismantle, the golf wall can be set up anywhere, so you can practice anywhere and enhance your driving power and accuracy.

Wymiary:

 • Siatka do ćwiczeń golfowych o wymiarach 3m x 3m
 • Stalowe słupy o wysokości 2.7m)

Materiał:

 • Siatka: siatka golfowa HDPP o grubości 2.3mm z 22mm wiązanym oczkiem
 • Słupki: wytrzymałe stalowe słupy o grubości 40mm utrzymują siatkę

Różne:

 • Idealna siatka do uderzeń golfowych do ogrodu lub na driving range. Mocna i trwała, a ponadto bardzo łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu
 • Słupki powinny być równomiernie rozmieszczone, aby siatka była wystarczająco luźna, by poradzić sobie z mocnymi uderzeniami
Ćwiczenie uderzeń nigdy nie było prostsze dzięki tej siatce golfowej!

To idealna siatka do ćwiczenia uderzeń w domu, lub dla profesjonalnego klubu golfowego, aby pracować nad uderzeniami o długim zasięgu. Siatka jest łatwa w montażu i wykonana z wysokiej jakości siatki z 22mm wiązanymi oczkami i słupków podpierających, dzięki czemu jest doskonałą opcją dla każdego golfisty.

Ulepsz swoją długą grę i przy wystarczającej praktyce, te 320m od tee staną się bułką z masłem. Połącz tę ścianę z naszymi wysokiej jakości matami golfowymi FORB, aby uzyskać najlepsze wrażenia z gry w golfa w domu.

Net World Sports oferuje szeroką gamę sprzętu golfowego, od mat golfowych po małe siatki do chipowania, idealny prezent dla zagorzałych golfistów.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry