Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Pokrywa termoizolacyjna do wanny z hydromasażem CosySpa

Osłony termiczne na wannę z hydromasażem są uniwersalnie kompatybilne i dostępne w 3 stylach: pokrowiec na wannę 2-4-osobową, pokrowiec na wannę 4-6-osobową i pokrowiec na wannę ośmiokątną (ze sztywnej pianki). Każda pokrywa skutecznie zatrzymuje ciepło, co pozwala oszczędzić do 30% na rachunkach za energię.
 

Często kupowane razem

Pokrywa izolacyjna do wanny z hydromasażem - wybierz spośród 3 rozmiarów

 • Zimowe pokrowce na wannę z hydromasażem

  3 rozmiary, 2 kształty

  Wszechstronna, wodoodporna osłona dla dowolnej 2-4-osobowej, 4-6-osobowej lub ośmiokątnej wanny z hydromasażem dzięki uniwersalnej kompatybilności. Zobacz przewodnik po rozmiarach tutaj.

 • Osłona zatrzymująca ciepło

  Zaoszczędź 30% na rachunkach

  Zaoszczędź do 30% na rachunkach za energię dzięki osłonie termoizolacyjnej do wanny z hydromasażem CosySpa, która wydajnie zatrzymuje ciepło.

 • Pokrywa termiczna do wanny z hydromasażem

  Całkowita izolacja pianką

  Dach i boki zbudowane z jednej warstwy pianki EPE (tzw. bawełny perłowej) i jednej warstwy skondensowanej, ekspandowanej pianki polietylenowej z laminowaną pianką zatrzymującą ciepło.

Specyfikacje pokrywy termoizolacyjnej do wanny z hydromasażem CosySpa

Wymiary pokrywy:

 • 2-4 osoby (okrągła) | rozmiar: 165cm x 70cm
 • 4-6 osób (okrągła) | rozmiar: 210cm x 70cm
 • 4-6 osób (ośmiokątna) | rozmiar: 175cm x 70cm

Materiały:

 • Dwie warstwy izolującego, wzmocnionego polietylenu (PE) skutecznie zatrzymują ciepło
 • Ocieplone dodatkową pianką perłową, aby nie tracić ciepła
 • Pokrowiec ma wodoodporną konstrukcję i chroni wannę z hydromasażem przed promieniowaniem UV, zanieczyszczeniami, owadami itp.

Różne:

 • Kolor: szary
 • Zaoszczędź do 30% na rachunkach za energię - posiada górny zamek do zaciśnięcia/poluzowania
 • Zaciśnij pasek na dole pokrowca, aby upewnić się, że jest mocno dociśnięty do wanny z hydromasażem
Wodoodporna osłona zapewniająca skuteczną izolację wanny z hydromasażem - dostępne są 3 style

Pokrowiec jest dostępny w 3 stylach: do wanny z hydromasażem dla 2-4 osób, 4-6 osób lub ośmiokątnej (sztywna pianka) dzięki czemu jest uniwersalny. Wykonany z dwóch warstw izolującego, wzmocnionego tkanego polietylenu (PE), który skutecznie zatrzymuje ciepło i daje możliwość zyskania do 30% oszczędności na rachunkach za energię. Jedna warstwa zawiera skondensowaną ekspandowaną piankę PE i laminowaną folię, aby zatrzymać ciepło, podczas gdy druga warstwa jest izolowana dodatkową pianką perłową, aby zapewnić dodatkowy brak utraty ciepła. Okrągłe pokrowce na wannę mają pasek na dole, aby zapewnić, że osłona jest mocno dociśnięta. Oprócz zatrzymywania ciepła, wodoodporna osłona izolująca chroni również wannę przed promieniowaniem UV, silnym słońcem, owadami, zanieczyszczeniami i innymi czynnikami. Górny suwak umożliwia zaciśnięcie/poluzowanie pokrowca.

Ile pieniędzy (zużycie energii) można zaoszczędzić dzięki tej osłonie termicznej?

Osłony termiczne CosySpa zostały przetestowane pod kątem zmniejszenia zużycia energii w wannie z hydromasażem o 20-30% w zależności od sposobu ich użytkowania i otaczającego środowiska. Konkurencja twierdzi "do" 50%, ale stwierdziliśmy, że tak nie jest podczas testowania niektórych z nich. Pamiętaj, że 20-30% oszczędności dotyczy tylko energii zużywanej przez wannę z hydromasażem.

DopasowanieRozmiar pokrowca (szerokość x wysokość)2-4 miejsca (okrągła)165cm x 70cm4-6 miejsca (okrągła)210 cm x 70cm4-6 miejsca (ośmiokątna)175cm x 70cm

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry