Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Plastikowy gwizdek i smycz

(8)
Lekki, plastikowy gwizdek i smycz, dostępny pojedynczo lub w pakiecie 12. Idealny dla szkół i klubów z wieloma trenerami lub sędziami.
 

Często kupowane razem

Get ready for kick off – loud & sturdy plastic whistle with lanyard

Plastikowy gwizdek i smycz

  • Ilość: pakiet 1 lub 12
  • Kolor gwizdka: tylko czarny
  • Kolor smyczy: tylko czarny
  • Każdy gwizdek jest wyposażony w obręcz, która ułatwia przymocowanie do smyczy
  • Do każdej smyczy dołączony jest karabińczyk i można jej bez problemu używać z naszymi gwizdkami lub do różnych innych potrzeb
Przygotuj się na rozpoczęcie meczu dzięki naszym plastikowym gwizdkom!

Plastikowy gwizdek ze smyczą są idealne, gdy trzeba zwrócić uwagę na korcie, boisku lub podczas treningu.

Wykonany z ultra wytrzymałego tworzywa sztucznego, aby mógł być używany bez względu na pogodę, przy jednoczesnym wydawaniu głośnego, czystego dźwięku, który niesie się na długie dystanse. Wytrzymały plastik pozwala również, aby gwizdek sędziego lub liniowego był lekki i nie ograniczał ruchu ani widoczności.

Ten wysokiej jakości plastikowy gwizdek jest wyposażony w odporną na rozdarcie i rozerwanie smycz, która wygodnie wisi na szyi. Smycz jest bezpiecznie przymocowana do gwizdka za pomocą karabińczyka, dzięki czemu gwizdek jest bezpiecznie zapięty i nie poluzuje się podczas ruchu.

Nasze plastikowe gwizdki i smycze są dostępne w pakiecie 12 sztuk. Idealne jako prezent sportowy lub dla grupy trenerów.

Niezbędny do szeregu różnych celów, takich jak; sędziowanie gier sportowych, treningi sportowe, dla ratowników lub instruktorów fitnessu.

Net World Sports oferuje różnorodne wyposażenie liniowego i sędziowskie, takie jak flagi liniowego UEFA oraz karty sędziego i portfel.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry