Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Plandeka na kontenery [ultra wytrzymała]

Plandeka na kontenery o bardzo dużej wytrzymałości wykonana z wytłaczanej siatki 300g/m2 i dostępna w pięciu rozmiarach. W pełni obszyta 4cm PVC. Mosiężne oczka umieszczone co 1m wokół krawędzi. W zestawie elastyczny ściągacz o grubości 8mm.
 

Często kupowane razem

Plandeka na kontenery [ultra wytrzymała]

 • Linka typu bungee

  Wysokiej jakości elastyczna linka i mosiężne oczka pomagają ciasno dopasować plandekę do kontenera. Te niezwykle wytrzymałe komponenty tworzą ciasne połączenie, które nie da się tak łatwo złamać.

 • Wytłaczana plandeka

  Wykonana z odpornego na warunki atmosferyczne wytłaczanego polietylenu 300g/m2 nie pozwoli przedostać się nawet najmniejszemu odłamkowi, gwarantując, że nic nie spadnie z kontenera podczas transportu.

 • Wzmocnione krawędzie

  Aby zwiększyć wytrzymałość plandeki, krawędzie zostały wzmocnione 4cm warstwą PVC. Dodatkowa krawędź zapobiega przedarciu się podczas silnych wiatrów.

Wymiary

 • Dostępne rozmiary: 2.4m x 1.5m, 3.7m x 2.4m, 4.6m x 2.7m, 5.5m x 3.7m lub 7.3m x 3.7m

Materiał

 • Wytłaczana siatka 300g/m2
 • Mosiężne oczka
 • Krawędź z PVC
 • Elastyczna linka

Różne

 • Odpowiednia do użytku na zewnątrz
 • Oczka umieszczone co 1m wokół krawędzi
Niezwykle wytrzymała plandeka z elastyczną linką o grubości 8mmWyprodukowana z polietylenu 300g/m2 plandeka to najlepszy sposób, aby nawet najmniejsze odłamki nie wypadły z kontenera podczas transportu. Wykonana z wytłaczanego materiału z drobnymi kwadratowymi oczkami jest gwarancją, że zawartość pozostanie w środku. Odpowiednia do stosowania w każdych warunkach atmosferycznych nie ulegnie erozji po długotrwałym narażeniu na silne opady deszczu lub intensywne światło słoneczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku na zewnątrz.Ultra wytrzymałe plandeki na kontenery wykonane z polietylenu 300g/m2Siatka jest wytłaczana, aby zapobiec uciekaniu małych odłamków8mm elastyczna linka pozwala ciasno przymocować plandekę do konteneraObszyta 4cm PVCMosiężne oczka są umieszczone w 1m odstępach ze wzmocnioną wstawkąDostępne rozmiary: 2.4m x 1.5m, 3.7m x 2.4m, 4.6m x 2.7m, 5.5m x 3.7m lub 7.3m x 3.7m

Dzięki 8mm elastycznej lince, która jest przewleczona przez mosiężne pierścienie, siatka pozostanie ściśle przymocowana do kontenera, niezależnie od tego, jak szybko podróżujesz.

Aby zwiększyć wytrzymałość i zapobiec potencjalnym rozdarciom, krawędzie są pokryte PVC o grubości 4cm. Dodanie tej dodatkowej warstwy plastiku gwarantuje, że siatka zachowa swój kształt, niezależnie od tego, jak długo będzie przymocowana do kontenera.

Net World Sports oferuje szeroką gamę wysokiej jakości siatek przemysłowych, które zwiększą poziom bezpieczeństwa w magazynie lub na placu budowy, w tym siatki na regały magazynowe [ultra wytrzymałe], siatki zabezpieczające ładunki oraz wytrzymałe plandeki [500g/m2].

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry