Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Bramka piłkarska 3.7m x 1.8m FORZA Steel42

(10)
Bramka piłkarska 3.7m x 1.8m FORZA Steel42 wykonana z 42mm stali galwanizowanej. Wysokiej jakości bramka ogrodowa z 3 mm skręconą siatką HDPE stabilizowaną UV. Niezwykle mocna i odporna na warunki atmosferyczne bramka.
 

Często kupowane razem

Bramka piłkarska 3.7m x 1.8m Steel42 – Ogrodowa bramka do mini-soccera dla dzieci

Wymiary

• Rozmiar bramki (długość x wysokość): 3.7m x 1.8m

• Górna głębokość – 0.91m

• Dolna głębokość – 1.82m

Materiał

• Wykonana z wysokiej jakości stali galwanizowanej o średnicy 42 mm

• Biała wytrzymała siatka o grubości 3 mm z oczkami 100 mm

Różne

• Waga: 32 kg

• Bramki są wolnostojące, więc zachowują mobilność, ale wymagają 2 osób do przeniesienia

• Ściana rury ma grubość około 2 mm

• Zestaw zawiera: ramę stalową, siatkę do piłki nożnej o dużej wytrzymałości, łączniki sznurkowe typu bungee i śledzie mocujące w U-kształcie

Bramka piłkarska 3.7m x 1.8m FORZA Steel42 – Najlepsza bramka ogrodowa dla juniorów z galwanizowanej stali

Ta stalowa bramka piłkarska o wymiarach 3.7m x 1.8m, spełniająca oficjalne przepisy dotyczące rozmiarów w przypadku mini-soccera, jest bramką ogrodową, która zapewnia optymalne przeżycia utalentowanym dzieciom. Wytrzymałe stalowe słupki stanowią wyraźne odejście od tradycyjnych bramek, wykończone w czystej czerni na rzecz innowacyjnego powiewu. W pełni odporna na warunki atmosferyczne, do całorocznego użytku w ogrodzie, ta najlepsza w swojej klasie bramka piłkarska oferuje niezmienność i jakość pod dostatkiem, a także zwiększoną wygodę dzięki możliwości pozostawienia na zewnątrz przez cały rok.

  • Regulaminowych wymiarów do mini-soccera, 3.7m x 1.8m, zaprojektowana jako bramka ogrodowa dla dzieci
  • Mocna rama bramkowa wykonana z wytrzymałej 42 mm stali galwanizowanej, ze ścianką rury o grubości 2mm
  • Wytrzymała 3mm siatka HDPE, stabilizowana UV, zapewniająca wydajność w każdych warunkach pogodowych
  • W 100% odporna na warunki atmosferyczne bramka ogrodowa, która może być przechowywana na zewnątrz przez wiele lat, nie ulegając uszkodzeniu
  • Montuje się bez użycia narzędzi, stalowe rury łączą się ze sobą, blokując w miejscu

Ta bramka ogrodowa o wymiarach 3.7m x 1.8m jest jedyna w swoim rodzaju, oferując niewiarygodnie wysoki poziom siły, aby zapewnić dzieciom najlepszą bramkę. Prosta poprzeczka jest wyjątkowo mocna i nie ugina się pod ciężarem strzałów, pozostając na miejscu przez cały czas. Wykonana z wytrzymałej stali galwanizowanej o grubości 42 mm, rama bramkowa jest najwyższej jakości, odporna na warunki atmosferyczne do ochrony przed rdzą i korozją, gdy jest używana na zewnątrz. Śledzie mocujące w U-kształcie są również dołączone do tej wysokojakościowej bramki, aby bezpiecznie przymocować dolną ramę do miękkiego podłoża.

Obok solidnych i wytrzymałych stalowych słupków bramki, dołączona jest najlepsza siatka na rynku. Bardzo gruba i mocna skręcona siatka HDPE o grubości 3 mm została ustabilizowana UV, zwiększając tym jej trwałość i odporność na warunki atmosferyczne i jednocześnie zapewniając ochronę przed zgnilizną. Klasyczna biała kolorystyka górnej części siatki stylowo wykańcza bramkę piłkarską 3.7m x 1.8m. Dołączone łączniki bungee bezpiecznie i w prosty sposób mocują siatkę. Najnowocześniejsza wolnostojąca bramka, odpowiednia do użytku na wszystkich powierzchniach do gry, jest wystarczająco przenośna, aby można ją było podnieść w dwie osoby, zachowując jej trwałość i wytrzymałość. Rurowa rama blokuje się na miejscu podczas montażu, eliminując potrzebę stosowania jakichkolwiek narzędzi.

UWAGA - Seria bramek piłkarski FORZA Steel42 to najwyższej jakości stalowe bramki, których można używać w ogrodzie. Te unikalne i fachowo wykonane bramki są dostępne w trzech rozmiarach. Jeśli potrzebujesz innego rozmiaru, kliknij tutaj.

Powrót do góry