Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Bramka piłkarska 2.4m x 1.8m FORZA Steel42

(10)
Bramka piłkarska 2.4m x 1.8m FORZA Steel42. 42mm słupki ze stali galwanizowanej z 3 mm skręconą siatką HDPE. Wysokiej jakości odporna na warunki atmosferyczne bramka ogrodowa dla dzieci z mocną prostą poprzeczką.
 

Często kupowane razem

Bramka piłkarska 2.4m x 1.8m Steel42 – Najlepszej jakości bramka ogrodowa dla dzieci w ofercie

 • Bramka piłkarska ze stali premium | Bramki ogrodowe

  Bramka ogrodowa premium

  Wykonane z grubej, 42 mm stali galwanizowanej bramki piłkarskie są najlepszymi dostępnymi bramkami ogrodowymi, oferującymi doskonałe wyniki.

 • Bramki piłkarska 2.4m x 1.8m | Bramki stalowe dla dzieci

  Bramka piłkarska 2.4m x 1.8m Steel42

  Z wymiarami 2.4m x 1.8m, ta bramka dla dzieci premium jest idealnych rozmiarów do użytku przez obecnych i nadchodzących piłkarzy w zaciszu własnego domostwa.

 • Odporna na warunki atmosferyczne bramka Steel42 | Najlepsze bramki dla dzieci

  Odporna na warunki atmosferyczne bramka

  Solidna rama z galwanizowanej stali nie rdzewieje i nie koroduje w żadnych warunkach atmosferycznych i może być zostawiona na zewnątrz przez cały rok.

   

Wymiary:

• Rozmiar bramki (długość x wysokość): 2.4m x 1.8m

• Górna głębokość – 0.61m

• Dolna głębokość – 1.22m

Materiał:

• Wykonana z wysokiej jakości stali galwanizowanej o średnicy 42 mm

• Biała wytrzymała siatka o grubości 3 mm z oczkami 100 mm

Różne:

• Waga: 22kg

• Bramki są wolnostojące, więc zachowują mobilność, ale wymagają 2 osób do przeniesienia

• Ściana rury ma grubość około 2 mm

• Zestaw zawiera: ramę stalową, siatkę do piłki nożnej o dużej wytrzymałości, łączniki sznurkowe typu bungee i śledzie mocujące w U-kształcie

Bramka piłkarska 2.4m x 1.8m FORZA Steel42 – bramka ogrodowa premium z galwanizowanej stali do treningu dla dzieci

Specjalnie zaprojektowana, aby zrewolucjonizować doświadczenia piłkarskie w ogrodzie, bramka piłkarska 2.4m x 1.8m FORZA Steel42 to najwyższej jakości bramka ogrodowa w ofercie. Dzięki wykonaniu ze stali o wysokiej wytrzymałości, nowatorska bramka dla dzieci jest niezwykle trwała, a elegancka estetyka, podkreśla najwyższą jakość. Chroniona przed rdzą i korozją dzięki galwanizowanej ramie stalowej, odporna na warunki atmosferyczne bramka reprezentuje najwyższą jakość, oferując możliwość pozostawienia jej na zewnątrz przez cały rok, zachowując przy tym stan jak nowy.

 • Najnowocześniejsza bramka piłkarska 2.4m x 1.8m FORZA, która jest bramką ogrodową dla dzieci najwyższej jakości
 • Rama wykonana jest z trwałej i bardzo wytrzymałej 42mm stali galwanizowanej ze ściankami rur o grubości 2mm
 • Bardzo gruba siatka OD HDPE o grubości 3 mm, poddana obróbce UV, zapewniającej długotrwałe użytkowanie w każdych warunkach pogodowych
 • Odporna na warunki atmosferyczne bramka ogrodowa może zostać pozostawiona zmontowana na zewnątrz bez uszkodzenia
 • Żadne narzędzia nie są wymagane, ponieważ wytrzymałe stalowe słupki bramki po prostu łączą się ze sobą przed zablokowaniem w ich w miejscu, w celu zwiększenia wytrzymałości

Ta wyjątkowa bramka ogrodowa dla dzieci jest niezwykle trwała i bezpieczna, zapewniając odbicia od poprzeczki bez niepotrzebnego ruchu wolnostojącej bramki, które przyczyniają się do podniesienia profesjonalizmu meczu. Wytrzymałe słupki bramki zostały wykonane z najwyższej jakości stali ocynkowanej o grubości 42 mm i są niezawodne i niezwykle wytrzymałe na uderzenia najsilniejszych piłek, a także na niesprzyjającą pogodę. Solidna stalowa bramka oferująca niezrównaną wygodę, została zaprojektowana tak, aby pozostawić ją na zewnątrz przez cały rok, bez obawy o rdzewienie i korozję. Do bramki dołączone są również śledzie mocujące w U-kształcie, dzięki czemu dolna rama jest bezpiecznie osadzona w trawie.

Najwyższej jakości stalowa bramka wyposażona jest w siatkę, która uzupełnia niezrównane poziomy wytrzymałości i jakości, które zapewnia rama bramki. Ekstremalnie wytrzymała skręcona siatka OD HDPE o grubości 3mm jest niewiarygodnie długotrwała i została poddana obróbce UV, zapewniając najwyższą wydajność w każdych warunkach pogodowych. W celu szybkiego i łatwego zamocowania siatki dołączone są również łączniki bungee. Idealna do całorocznego użytku, pierwszorzędna bramka ogrodowa może być stosowana na wszystkich powierzchniach, podczas gdy jej wolnostojąca konstrukcja umożliwia podnoszenie i przenoszenie przez dwie osoby. Przy ustawianiu bramki nie są wymagane żadne narzędzia, ponieważ rurowa rama blokuje się za pomocą przycisków.

UWAGA - Seria bramek piłkarski FORZA Steel42 to najwyższej jakości stalowe bramki, których można używać w ogrodzie. Te unikalne i fachowo wykonane bramki są dostępne w trzech rozmiarach. Jeśli potrzebujesz innego rozmiaru, kliknij tutaj.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry