Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Ekspresowa dostawa

Zamów teraz

Ponad 7000 produktów

w magazynie

WSZYSTKO 15% TANIEJ!

Kod: NWS15

Wkłady filtracyjne do basenu AquaTec

Wkłady filtracyjne do basenu AquaTec

Wyprzedaż
  • AquaTec Pool Filter Cartridge | Net World Sports
  • AquaTec Pool Filter Cartridge | Net World Sports
  • AquaTec Pool Filter Cartridge | Net World Sports
  • AquaTec Pool Filter Cartridge | Net World Sports
Niezbędne akcesorium do basenu, aby zapobiec gromadzeniu się błota i brudu. Wkłady filtrujące są doskonałą opcją dla pomp basenowych, aby zapewnić higieniczną i odkażoną wodę. Dostępne opcje: wkład na 300 galonów (para) lub 530 galonów (pojedynczy wkład).

Special Price 14,99 zł

Cena regularna: 69,99 zł

W magazynie
Opis

Wkład filtrujący do basenu AquaTec – popraw higienę swojego basenu

Dzięki tym wysokiej jakości wkładom filtrującym woda w basenie do pływania/brodziku jest czysta i higieniczna. Wkłady są doskonałą opcją do użycia z pompą basenową, aby zapobiec gromadzeniu się zanieczyszczeń i brudu w basenie. Filtry basenowe poprawiają skuteczność środków dezynfekujących i chlorowania, ale nie zastępują regularnej konserwacji chlorem. Każdy z wkładów można łatwo wyczyścić pod kranem z zimną wodą i można go łatwo wymienić w razie potrzeby. Dostępne opcje: pakiet 2 wkładów na 300 galonów lub jeden wkład na 530 galonów.

  • Wkład filtrujący AquaTec – zapobiega gromadzeniu się brudu we wszystkich basenach
  • Niezbędne akcesorium wspomagające optymalne funkcjonowanie basenu
  • Silne działanie przeciwdrobnoustrojowe pomagające ograniczyć rozwój bakterii
  • Prosty w czyszczeniu pod kranem z zimną wodą i można go łatwo wymienić
  • Dostępne opcje: pakiet 2 wkładów na 300 galonów lub jeden wkład na 530 galonów

Zalecamy wymianę filtra co 7 dni, jeśli jest używany codziennie lub co 2 tygodnie w przypadku użytkowania tylko w weekendy (piątek – niedziela).

Specyfikacje

Specyfikacje wkładów filtracyjnych do basenu AquaTec

300 galonowy wkład:

  • Wymiary: 90mm wys. x 80mm gł.
  • Waga: 46g
  • Materiał: PP i TPU
  • Dostępne jako para

530 galonowy wkład:

  • Wymiary: 136mm wys. x 106mm gł.
  • Waga: 83g
  • Materiał: PE
  • Dostępne pojedynczo

Dodatkowe informacje:

  • Filtr można czyścić pod kranem z zimną wodą, ale nie zaleca się czyszczenia wężem ani myjką strumieniową ze względu na degradację wody i możliwe uszkodzenie papierowych fałd wewnątrz filtra. Pamiętaj, aby przepłukać filtr po każdym użyciu, co wydłuży jego żywotność. Jeśli po przepłukaniu wkład filtra pozostaje zabrudzony i odbarwiony, należy go natychmiast wymienić.
  • Nowy filtr należy również wymienić przed użyciem, jeśli zauważysz jakiekolwiek widoczne dziury w papierze lub jeśli papier jest zauważalnie zużyty.
  • Zaleca się wymianę filtra co 7 dni, jeśli jest używany codziennie lub co 2 tygodnie w przypadku użytkowania tylko w weekendy (piątek – niedziela).
  • Antybakteryjne działanie filtra nie zastępuje regularnej konserwacji chlorem.

Ostatnio oglądane

  • Siatka z celami do lacrosse FORZA
    Siatka z celami do lacrosse FORZA
    329,99 zł
  • Zestaw do podnoszenia ciężarów METIS [20kg]
    Zestaw do podnoszenia ciężarów METIS [20kg]
    354,99 zł
  • Zestaw do gry scoop METIS
    Zestaw do gry scoop METIS
    34,99 zł
  • Linka bungee TITAN [Wszystkie rozmiary i kolory]
    Linka bungee TITAN [Wszystkie rozmiary i kolory]
    10,99 zł
  • Dmuchana deska SUP do wiosłowania AquaTec (paddle board)
    Dmuchana deska SUP do wiosłowania AquaTec (paddle board)
    999,99 zł