Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Ultra wytrzymałe plandeki [500g/m2]

(1)
Bardzo wytrzymałe plandeki dostępne w trzech rozmiarach. Wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne PVC 500g/m2. Plastik odporny na rozdarcia i próby sabotażu. Podwójnie wzmocnione krawędzie z mosiężnymi oczkami umieszczonymi co 1m.
 

Często kupowane razem

Ultra wytrzymałe, odporne na warunki atmosferyczne pokrowce na palety

 • Wytrzymałe plandeki przemysłowe 500g/m2

  500g/m2

  Wysokiej jakości plandeka przemysłowa, wykonana z ultra wytrzymałego PVC 500g/m2, jest odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu możesz przechowywać swoje palety na zewnątrz podczas silnych opadów deszczu i intensywnego światła słonecznego bez ryzyka korozji.

 • Podwójnie wzmocnione brzegi

  Wzmocnione krawędzie

  Aby powstrzymać plandekę przed zerwaniem pod wpływem ciężkich palet, wszystkie cztery brzegi są dwukrotnie wzmocnione. Ta wyjątkowa konstrukcja gwarantuje wytrzymałość osłony.

 • Plandeka przemysłowa odporna na warunki atmosferyczne

  Łatwa w montażu

  Plandeka o wytrzymałości przemysłowej jest produkowana z mosiężnymi oczkami umieszczonymi w 1m odstępach wokół wszystkich czterech krawędzi. Te metalowe elementy mocujące umożliwiają przewleczenie sznurka przez plandekę w celu ciasnego przymocowania do dowolnej palety.

Wymiary

 • Dostępne rozmiary: 2.4m x 1.5m, 3m x 3m lub 7.6m x 7.6m

Materiał

 • Odporne na warunki atmosferyczne 500g/m2 PVC
 • Mosiężne oczka

Różne

 • Zaprojektowane, aby zabezpieczyć przed sabotażem
 • Mosiężne oczka umieszczone w odstępach 1m
 • Podwójnie wzmocnione brzegi
 • Kolor: zielony
Plandeka o wytrzymałości przemysłowej wyprodukowana z przeciwsabotażowego PVC 500g/m2

Chroń swoje palety przed wszelkimi warunkami pogodowymi dzięki tej bardzo wytrzymałej plandece przemysłowej, która jest wykonana z 500g/m2 PVC. To wytrzymałe tworzywo sztuczne tworzy barierę ochronną, która nie ulegnie korozji w przypadku wystawienia na intensywne opady deszczu lub silne światło słoneczne, umożliwiając pozostawienie palet na zewnątrz we wszystkich warunkach pogodowych.

 • Plandeki są wykonane z odpornego na warunki atmosferyczne PVC 500g/m2
 • Krawędzie są dwukrotnie wzmocnione dla zwiększenia trwałości
 • Mosiężne oczka są umieszczane co 1m wzdłuż krawędzi plandeki
 • Dostępne rozmiary: 2.4m x 1.5m, 3m x 3m lub 7.6m x 7.6m

Elastyczna plandeka z tworzywa sztucznego, zaprojektowana do zamocowania na wszystkich paletach i skrzyniach, ma wytrzymałe mosiężne oczka, które są rozmieszczone w 1m odstępach. Odporne na korozję oczka umożliwiają przewleczenie sznurka przez plandekę, zapewniając ścisłe połączenie z paletą podczas transportu. Aby zapobiec tworzeniu się pęknięć po przymocowaniu, krawędzie plandeki są dwukrotnie wzmocnione. Ta wyjątkowa konstrukcja gwarantuje, że nie rozedrze się pod obciążeniem ciężkich palet lub skrzyń.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz plandeki przemysłowej na pojedynczą paletę, czy planujesz zabezpieczyć duży kontener, możesz wybrać wstępnie przyciętą plandekę, która dokładnie odpowiada twoim wymaganiom dotyczącym rozmiaru. Ta odporna na warunki atmosferyczne plandeka jest dostępna w trzech rozmiarach: 2.4m x 1.5m, 3m x 3m lub 7.6m x 7.6m, które gwarantują trwałą ochronę dla twojego ładunku.

Kupuj w Net World Sports, aby znaleźć szeroką gamę ultra wytrzymałego wyposażenia przemysłowego zaprojektowanego w celu zwiększenia poziomu bezpieczeństwa w magazynie, w tym siatki na regały magazynowe [rozmiar standardowy], siatki na kontenery [ultra wytrzymałe] i siatki na przyczepy [ultra wytrzymałe].

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry