Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Siatka z celami do lacrosse FORZA

Arkusz z celami FORZA odpowiedni do wszystkich bramek regulaminowych rozmiarów. Wyprodukowany z wytrzymałej wyplatanej mieszanki polipropylenu i polietylenu ze wzmocnionymi krawędziami. Siatka łatwo mocuje się do bramki za pomocą elastycznych opasek typu bungee. Posiada dziewięć otworów celowych o różnych rozmiarach, aby zwiększyć celność i możliwość strzelania.
 

Często kupowane razem

Pomoc treningowa do lacrosse z dziewięcioma różnymi otworami

Wymiary

 • 1.83m x 1.83m

Materiał

 • Siatka z celami: mieszanka polietylenu i polipropylenu wykończonego warstwa ochronną
 • Wiązania: elastyczne opaski typu bungee

Różne

 • Siatka ma 9 różnych otworów z celami
 • Elastyczne opaski przytwierdzają arkusz do bramki
 • Odpowiedni do regulaminowych bramek lacrosse
Wytrzymały arkusz celowy z wzmocnionymi obszyciami i opaskami typu bungee

Ćwicz swoje umiejętności strzelania w każdym miejscu, dzięki tej siatce z celami FORZA. Ten mocny 1.8m x 1.8m element wyposażenia treningowego został wyprodukowany z ultra wytrzymałej mieszanki polipropylenu i polietylenu, aby szybko i skutecznie zatrzymać wszystkie piłki. Zaprojektowany z dziewięcioma różnymi otworami celowymi, będzie towarzyszyć ci w rozwijaniu ogólnej sprawności.

 • Pasuje do wszystkich standardowych 1.8m x 1.8m bramek do lacrosse
 • Wyprodukowany z mieszanki polietylenu i polipropylenu wykończonego warstwa ochronną
 • Szwy są wzmocnione
 • Mocowanie do bramki za pomocą opasek typu bungee
 • Dziewięć różnych otworów

Wyprodukowany z wysokiej jakości mieszanki polietylenu i polipropylenu arkusz został specjalnie zaprojektowany, aby odbić każdą piłkę, która nie trafi. Został też dodatkowo wykończony warstwą ochronną, która efektownie pomaga pochłaniać impet z szybkich uderzeń. Ten solidny i wytrzymały materiał jest podtrzymywany przez elastyczne opaski typu bungee i wzmocnione szwy, które mocują go do ramy. Łatwy w montażu system pozwala z łatwością rozłożyć i złożyć siatkę oraz szybko transportować ją z miejsca na miejsce.

Odpowiedni do użytku ze wszystkimi regulaminowymi bramkami do lacrosse, mierzy 1.8m x 1.8m i posiada dziewięć różnych otworów do celowania. Otwory te są umieszczone w obszarach, które zwykle skutkują zdobyciem gola. Dzięki temu przenośnemu i wszechstronnemu arkuszowi, przyzwyczaisz się do celowania w te kluczowe obszary i podniesiesz swój poziom skuteczności.

Net World Sports dostarcza szeroką gamę wysokiej jakości sprzętu do lacrosse, aby przygotować cię na nowy sezon, takiego jak siatka odbijająca do lacrosse FORZA, profesjonalna 1.8m x 1.8m bramka do lacrosse i słupki do slalomu na astroturf z podstawami [1.5m lub 1.8m wysokości].

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry