Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Ekspresowa dostawa

Zamów teraz

Ponad 7000 produktów

w magazynie

WSZYSTKO 15% TANIEJ!

Kod: NWS15

Czy mogę zwrócić przedmiot?

Jeśli nie jesteś w pełni zadowolony ze swojego produktu, mamy 30-dniową politykę zwrotów. Skontaktuj się z nami, a zespół obsługi klienta pomoże w rozwiązaniu wszelkich problemów. Uwaga: nie przyjmujemy zwrotów ani nie zwracamy kosztów produktów niestandardowych lub wykonanych na zamówienie, w tym siatek o niestandardowych rozmiarach. Jaka jest wasza polityka zwrotów? Nie martw się, jeśli musisz zwrócić przedmiot. Zapoznaj się z poniższymi informacjami krok po kroku, jak to zrobić.

 • Skontaktuj się z naszym zespołem obsługi klienta, który wyśle ci formularz zwrotu.
 • Zapakuj swoje towary w oryginalne opakowanie, załączając dostarczony przez nas formularz.
 • Zwróć paczkę do nas, aby zakończyć proces.
 • Informacje na temat opłat za zwroty można znaleźć w naszych zasadach i warunkach. Zalecamy skorzystanie z usługi kurierskiej ze śledzeniem, abyś mógł zobaczyć postęp paczki. Uwaga: nie przyjmujemy zwrotów ani nie zwracamy kosztów produktów niestandardowych lub wykonanych na zamówienie, w tym siatek o niestandardowych rozmiarach.

  Czy uważasz to za pomocne?

  Tak
  Nie
  Kto płaci za odesłanie przedmiotu?

  Będziesz zobowiązany do pokrycia kosztów zwrotu towaru. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z usług kuriera ze śledzeniem, ponieważ niestety nie możemy ponosić odpowiedzialności za brakujące produkty.

  Czy uważasz to za pomocne?

  Tak
  Nie
  Czy zapłacę za przesyłkę zwrotną?

  Ponosisz koszty zwrotu. Zdecydowanie zalecamy skorzystanie z usług kuriera ze śledzeniem, ponieważ niestety nie możemy ponosić odpowiedzialności za brakujące produkty.

  Czy uważasz to za pomocne?

  Tak
  Nie
  Co mam zrobić, jeśli otrzymam wadliwy towar?

  Jeśli z jakiegokolwiek powodu uznasz, że wysłaliśmy ci wadliwe lub uszkodzone produkty, postaramy się jak najszybciej wyjaśnić sprawę. Skontaktuj się z zespołem obsługi klienta, a oni doradzą najlepszy sposób działania.

  Czy uważasz to za pomocne?

  Tak
  Nie
  Jak otrzymam zwrot pieniędzy?

  Staramy się maksymalnie uprościć ten proces i dokonamy zwrotu środków tą samą metodą, jaką początkowo zapłaciłeś za zamówienie.

  Informacje na temat opłat za zwroty można znaleźć w naszych zasadach i warunkach.

  Czy uważasz to za pomocne?

  Tak
  Nie
  Jak długo będę czekać na zwrot pieniędzy?

  Dążymy do jak najszybszego zrealizowania zwrotu pieniędzy. Ze względu na wiele etapów tego procesu, zwrot może czasami zająć do 14 dni, ale staramy się na bieżąco cię informować.

  Czy uważasz to za pomocne?

  Tak
  Nie