Ekspresowa dostawa Mniej czekania, więcej grania

Mata z podwójną murawą FORB [1.2m x 0.9m]

(1)
Mata golfowa 1.2m x 0.9m z podwójną nawierzchnią do gry i ćwiczeń. Symuluje zarówno fairway, jak i rough, zapewniając realistyczne sesje treningowe w dowolnym miejscu. Prosta zwijana konstrukcja pozwala na łatwy transport i przechowywanie. Wyposażona w antypoślizgową podstawę pochłaniającą wstrząsy, zapewniającą stabilność na każdej powierzchni.
 

Często kupowane razem

Przenośna mata treningowa do wszystkich celów

 • Golfowe pomoce treningowe – dwuturfowa mata

  Podstawa absorbująca wstrząsy

  Każda dwuturfowa mata ma sprężystą 16mm podkładkę amortyzującą, która skutecznie zapewnia stabilność maty na różnych powierzchniach.

 • Pomoce treningowe do golfa – zwijana mata

  Zwijany projekt

  Rozwijana konstrukcja podwójnej maty FORB pozwala z łatwością ćwiczyć uderzenia w dowolnym miejscu. Dzięki tej konstrukcji matę można również łatwo przechowywać.

 • Mata z podwójną nawierzchnią – frędzlową i rough

  Podwójna murawa

  Posiada 16mm frędzelki i 35mm rought, które dokładnie odwzorowują tor dla pełnego realizmu podczas sesji treningowych.

Wymiary:

 • Mata: 120cm x 90cm zwijana mata

 • Rough: 35mm gęsty i gruby rough
 • Frędzelki: 16mm zagęszczone frędzelki
 • Podstawa: 16mm podkładka amortyzująca

Różne:

 • Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz
 • Aktywnie chroni stawy dzięki podstawie amortyzującej
Najwyższej jakości profesjonalna podwójna mata golfowa

Rozwijaj swoją technikę dzięki podwójnym matom golfowym FORB. Wszechstronna mata golfowa, która została stworzona specjalnie w celu odtworzenia grubej grzywki i szorstkiej trawy. Idealna pomoc treningowa dla każdego entuzjasty golfa. Każda podwójna mata została wyprodukowana z różnymi funkcjami, abyś mógł rozwijać swoje umiejętności. Dzięki realistycznemu 35mm roughowi i 16mm frędzelkom, które zostały teksturowane, aby zapewnić autentyczne wrażenia z gry w golfa, z powodzeniem przyspieszy trening.

 • Przenośna zwijana mata o wymiarach 120cm x 90cm
 • Wyprodukowana z amortyzującą wyściełaną podstawą, która ma właściwości termiczne, aby zapobiec uszkodzeniom spowodowanym przez pogodę
 • Posiada 16mm frędzelki i 35mm rough
 • Bardzo gruba 16mm podstawa amortyzująca, która wykorzystuje powietrze i gumę, aby chronić stawy przed zranieniem
 • Nadaje się do użytku wewnątrz i na zewnątrz

Każda dwuturfowa mata golfowa ma kompleksową antypoślizgową podstawę, która zapewnia większą stabilność na różnych powierzchniach. Zintegrowana 16mm podstawa zawiera powietrze i jest elastyczna, aby zmniejszyć ryzyko obrażeń. Dodatkowo, ta trwała mata treningowa została również zaprojektowana w technologii termicznej, która skutecznie zapobiega uszkodzeniom spowodowanym warunkami atmosferycznymi. Niezależnie od tego, czy trenujesz w pomieszczeniu, czy na zewnątrz, mata z podwójną murawą chroni twoje stawy podczas sesji treningowych, a jednocześnie gwarantuje stabilne i mocne podstawy do doskonalenia zamachów.

Dzięki gamie wysokowydajnych włókien syntetycznej murawy, które zapewniają autentyczną powierzchnię przypominającą trawę, będziesz w stanie utrzymać spójny ruch, który można łatwo przenieść na pole golfowe. Te gęste włókna zostały mocno osadzone w podstawie, aby zabezpieczyć kije przed zbieraniem się na nich resztek i zachować żywotność maty.

Jako przestronna mata golfowa o wymiarach 1.2m x 0.9m otrzymasz dużo przestrzeni treningowej zaprojektowanej z myślą o poprawieniu ogólnych wyników. Ta całkowicie przenośna mata może być używana do doskonalenia zamachów i postawy w dowolnie wybranym miejscu. Dzięki prostej konstrukcji mata z podwójną murawą FORB może być kompaktowo przechowywana i transportowana bez uszkadzania grubych włókien syntetycznych.

Nasze nagrody

The Sunday Hundred Award Logo
The Lloyds Bank British Business Excellence Award Logo
The Sunday Times BDO Profit Track 100 Award Logo
Great British Entrepreneur Awards 2022 Award Logo
Growth Index 2022 Award Logo
Powrót do góry