Ekspresowa dostawa

Zamów teraz

Ponad 7000 produktów

w magazynie

WSZYSTKO 10% TANIEJ!

Kod: CYBER10

Aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo czasu na zapakowanie prezentów i umieszczenie ich pod choinką, sprawdź poniższe terminy świątecznych dostaw:

Opcja dostawy

Ostateczny termin

1-2 dni roboczych

13:00 wtorek 20 grudnia 2022

2-4 dni roboczych

16:00 poniedziałek 19 grudnia 2022

3-6 dni roboczych

16:00 piątek 16 grudnia 2022


OGRANICZENIA DOSTAWY

Obowiązują warunki. Zamówienia należy składać przed powyższymi dniami i godzinami (prosimy o skorzystanie ze wskazanych opcji dostawy) w celu otrzymania zamówienia przed Świętami Bożego Narodzenia. Sprawdź dokładnie wszystkie adresy, aby upewnić się, że są kompletodbiorze zamówienia.

Wszystkie zamówienia staramy się dostarczać przed Świętami Bożego Narodzenia, ale gdy tylko zamówienia opuszczą nasz magazyn, nie jesteśmy w stanie odpowiadać za dostawców zewnętrznych (o tej porze roku jest to bardzo pracowity okres). Jeżeli wysyłka opóźnia się z przyczyn od nas niezależnych, nie ponosimy odpowiedzialności za opóźnienia w realizacji. Jeśli faktycznie zdarzy się, że twoje zamówienia nie zostały dostarczone na czas, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta, które z przyjemnością ci pomoże. Jeśli nasz kurier nie może dostarczyć przesyłki, nie ponosimy odpowiedzialności za dodatkowe koszty. Warunki sprzedaży można znaleźć w warunkach na naszej stronie internetowej.