Nie masz żadnych produktów w koszyku.

Ekspresowa dostawa

Zamów teraz

Ponad 7000 produktów

w magazynie

WSZYSTKO 15% TANIEJ!

Kod: NOW15

Black Friday & Cyber Monday

Czym jest Black Friday (Czarny Piątek)?

Czarny piątek stał się jednym z największych dni zakupów w roku. Black Friday narodził się w USA, gdzie sklepy otwierają się wcześniej raz w roku, dzień po Święcie Dziękczynienia. Jest to mniej więcej odpowiednik drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia w Wielkiej Brytanii. Rozwój Czarnego Piątku spowodował pojawienie się Cyberponiedziałku, który przypada w poniedziałek po Święcie Dziękczynienia i Czarnym Piątku.

Wyprzedaże w Czarny Piątek są teraz stałym elementem sezonowych kalendarzy handlowych w Wielkiej Brytanii i na całym świecie, a dla klientów jest to idealny czas na zaopatrzenie się w prezenty świąteczne! Działa również jako przypomnienie dla wszystkich, aby rozpocząć świąteczne zakupy, mając niewiele ponad miesiąc do wielkiego dnia.

Kiedy jest Black Friday 2022?

Czarny piątek odbywa się w piątek po Święcie Dziękczynienia i tradycyjnie jest to czwarty piątek listopada. Czarny piątek przypada 25 listopada 2022 roku, czyli niecały miesiąc przed Bożym Narodzeniem!

Następny Black Friday przypada na piątek 24 listopada 2023 roku.

Jakie oferty z okazji Black Friday zostały przygotowane?

Mamy przygotowane różne rodzaje ofert na Czarny Piątek, od strony internetowej po e-mail – zarejestruj się, aby otrzymywać nasze wiadomości i być pierwszym w kolejce, aby zgarnąć wszystkie najlepsze oferty.

Co to jest Cyber Monday (Cyber poniedziałek)?

Cyberponiedziałek stał się jednym z najbardziej ruchliwych dni zakupów online w ostatnich latach. Rozwój Czarnego Piątku spowodował, że w poniedziałek pojawił się Cyber Poniedziałek, a ludzie zaczęli korzystać z Internetu, aby kupować oferty na Cyberponiedziałek.

Kiedy jest Cyber Poniedziałek 2022?

Cyberponiedziałek zawsze ma miejsce w poniedziałek po Czarnym Piątku. W tym roku Cyberponiedziałek przypada na 28 listopada 2022 roku.

Następnym Cyberponiedziałkiem będzie poniedziałek 27 listopada 2023 roku.

Aby mieć pewność, że zawsze jako pierwszy dowiesz się o naszych najlepszych ofertach i zniżkach, zapisz się do naszego newslettera tutaj.